hapiky

Čeho nejvíce byste se chtěli zbavit?

Samozřejmě kromě smrti atp.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zdravotních problémů, jsou velmi omezující.

Další odpovědi
Kelt

Slabé víry, protože víra hory přenáší.

anonym

říkáš: kromě smrti atp. – zřejmě tím myslíš kromě těch podstatnějších věcí – no tak já bych se rád brzy zbavil žluto-modré výmalby v chodbě, už mi vážně trhá oči. Doufám, že ta informace má pro tebe cenu zlata 🙂

Alesh

nesvobody spojené se zaměstnáním

Rokio

Své duševní nemoci.

Ametyst

Dioptrií. Dělám na tom.

Kryšpín

Výrobků z rákosnických zemí.

tatanka

Hloupých lidí.

Vojta24

Kelte ty jsi komik par excellence, ty svými vstupy nezklameš … Kelt: „Slabé víry, protože víra hory přenáší.“ … to je jistě pravda, třeba v nacistickém německu za druhé světové stačila spousta slepé víry v prozíravost jednoho malíře pokojů a přes kolik evropských hor je to přeneslo, že ? 😁 … tzv. víra je jen synonymum pro slepou stádnost, pokud se k tobě ta informace ještě nedostala, zkus se nad tím zamyslet 🙂 Může přenášet hory, ale většinou je extrémně nebezpečná a riziková protože se skrze ní k reálnému vlivu a moci dostává davový fanatismus vyhrocenými emocemi potlačující obyčejnou zdravou logiku.

Vojta24

Davová víra v nějakou naivní pohádku je to poslední, co tahle země potřebuje. Potřebujeme realistický pohled na svět ne zaslepený a naivní.