zjentek

Aliendrone, kdy ty vůbec SPÍŠ!?

Třeba to by mě taky zajímalo! Už jsem to tady kdysi pozoroval delší dobu (dal jsem si kvůli tomu párkrát buďika) a někdy to fakt vypadalo, že jedeš několikadenní šňůru. Proboha, jak to děláš? jestli umíš bez fetu, tak to CHCI TAKY, takový matroš! (; D; D;

Nejlepší odpověď
aliendrone

Věř mi, tohle bys NECHTĚL!! Vzpomínáš na písničku M.Davida „Já chci žít nonstop“? No, tak přesně tohle se mi splnilo. :(

Další odpovědi
nyjono

Pravděpodobně chrupinká právě teď 😔