Michala11

Pánové, jak vám složit kompliment? Čím vám žena zalichotí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně už žena nezalichotí ničím, protože neexistuje nic, co by stálo za komentář. Dřív mi zalichotilo, když řekla, že nejsem úplně blbý nebo že mám dobrý vkus (pokud tím nemyslela sebe). Každopádně mě každá lichotka uvedla do stavu pohotovosti a říkal jsem si: co zas po mně asi bude chtít?

Další odpovědi
Drap

Když odjede

autacek

Rovnou řekni co potřebuješ 😉

aliendrone

Podívej, já jsem úžasný, skvělý, nejkrásnější a vůbec non plus ultra aliendrone a dobře to o sobě vím. ;) :D :D

No a přesto mám rád, když mi to někdo „připomene“! ;) :D :D
Ty snad ne? Chválit se dá cokoliv, šikovnost, chytrost, odvaha nebo třeba sexuální zdatnost – stačí si jen vybrat. My chlapi jsme JEŠITNÍ, takže i když budeš nehorázně kecat, STEJNĚ tomu RÁDI UVĚŘÍME nebo tomu alespoň BUDEME CHTÍT VĚŘIT! ;) :D :D

paul1

Kompliment mi ani tak nechybí, ani lichotky. Stačí dodržovat jednoduchou zásadu: manžela (partnera) krmit, chválit a litovat

elkon

Ne že bych na to čekal, ale potěší to. Za nějakou dobře odvedenou práci pro rodinu, nebo v domě.

quentos

Zatímco ženě zalichotí, když jí pochválíme vzhled, muži zalichotí, když pochválíme spíš jeho vlastnost. Nechce slyšet „Jsi krasavec.“ Chce spíše slyšet „Jsi úžasný,“ popřípadě tu úžasnost konkrétněji specifikovat.

Mc Merkurion

… stačí, když řekne přesně pravej opak toho, jakej má názor na moji momentální činnost …

Michala11

Autacek- Nic nechci!
Aliendrone- Neumím chválu přijímat a v rozdávání se chci zlepšit.
Kepler- co zas po mně asi bude chtít? No to s vámi nemáme moc jednoduché:)
Drap- Vážně?
Kryšpín- Nerozumím. To si má žena nechat udělat nová větší prsa? To je jako kompliment muži?
Děkuji pánové