Kepler

Jak odmítáte návrh na zitřejší rande?

Případně jakoukoliv schůzku, o kterou nestojíte?

Nejlepší odpověď
hapiky

Jaká je vaše jiná strategie?

Jak, abych neurazil? Řekl bych jí, že nemohu, už mám jen pytel vzpomínek.

Další odpovědi
Reganois

Jaká je vaše jiná strategie?

Chci-li opravdu odmítnout, pak řeknu, že v současné chvíli mám jiné priority. Ale spíše dávám šanci.

Malvína

Jaká je vaše jiná strategie?

Podle životní fáze. Bavíme se o pozvání na rande.

Jako mladší bych zareagovala odpovědí č. 4. To je jasné. Čím víc fešáků, tím lépe.

Bora Bora je fajn, ale jen kdyby mi nebylo nabídnuto. V opačném případě to zavání zlatokopectvím 🙂

Nyní spíš odpovídám stylem, že netuším, zda by se to partnerovi líbilo. Většinou dostanu jako odpověď nesmělé “aha, chápu”.

U jiné, nežádoucí schůzky stačí jednoduché “Děkuji, nemám zájem/je mi líto, nemohu přijít”. Výmluvy a chození kolem horké kaše nikdy nikam nevedlo.

No tak doplňuji, že jsem se do toho krapet zamotala a první část jsem odpověděla, jak bych schůzku přijala. No, zbytek ale sedí, tak aspoň něco 🙂

aliendrone

Jaká je vaše jiná strategie?

Cha CHÁ!! Já VĚDĚL, že to jednou musí přijít. Takže došlo i na Keplera – už nestíháš obsloužit všechny ty zástupy babuchen, že jo? A teď s prosíkem dolejzáš doufajíc, že ti někdo poradí, jak se z toho pokud možno elegantně a se ctí vykroutit! ;) :D :D

Takže přeskočím ostatní typy schůzek, což např. obnáší odmítnutí různých pozvání na všelijaké akce chlapům, které zpravidla můžeš jednoduše rovnou poslat do hajzlu a přejdu rovnou na typ „rande“ a odmítnutí ženě.

Ty víš, že jsem konzervativní „genderově regresivní“ (někdy označován genderově progresivními kravkolesbami i jako „mužský šovinista“) a tak mám prostě pocit, že to, co je pro ženy tak přirozeně easy (odmítnutí chlapa) je u chlapa pokud jde o odmítnuní nabídky ženy cosi nepatřičného, nesprávného, těžko popsat – zkrátka ŠPATNÉHO. Je to jen iracionální pocit a fakt neznám důvod PROČ zrovna v téhle situaci něco takového cítím, když jinak netrpím skrupulemi říkat NE i tam, kde se mnozí kroutí jako lejno v proutí. NENÍ pro mě problém: „COŽE to chceš, dostat přidáno?!? Vrať se až ti bude lépe, ale NE dříve, než za půl roku!“

Každopádně si zkrátka připadám jako idiot, pokud odmítám nabídku ženy a to navzdory tomu, že nemohu přijít na žádný objektivní důvod toho pocitu. Tudíž jsem byl nucen vyvinout následující postup, kterým tě potěším (protože jsem nejen nejskvělejší, nejkrásnější, nejúžasnější etc., ale HODNÝ a milý aliendrone, muehehe). ;)

  1. Odmítnutí musí být JEDNOZNAČNÉ a STRUČNÉ. Jistě znáš ty mlživé ženské odpovědní praktiky jakože ANO i NE (možná jde o případ, kdy si tě nechávají jako záložní alternativu, kdyby „nevyšel plán A“ ;) :D), tak přesně tomu se VYHNI.

No a stručnost je jasná, chuděra se dokázala odhodlat jít s kůží na trh, tak zbytečně netrápit nějakými okecávkami, však víš asi jaké to je. Chlapi mají v tomto ohledu (oslovování opačného pohlaví a přijímání případného odmítnutí) celoživotní bohatou praxi, což VĚTŠINA žen vůbec nezná (i když mi přijde, že vyjímky jsou čím dál častější, NJN, je prostě jiná novější doba), tudíž jim to co nejvíc usnadni a NEPRODLUŽUJ TO, byť třeba v dobré snaze jim to ulehčit. Vede to totiž NAOPAK k ještě horšímu a to prakticky téměř BEZ VYJÍMKY. :)

Příklad: „Děkuji, ale to nebude možné.“ Nic víc, tohle bohatě stačí. A jestli vzápětí neodkráčí, odejdi ty, POKUD to situace dovoluje (tedy v případě, že spolu obědváte prostě MUSÍŠ „vydržet až na konečnou“). Hlavně NELŽI (nevymýšlej výmluvy), víš že jsou to BESTIE a pokud se samy doženou až k tomu, že tě osloví nabídkou, tak mi věř, že o tobě ví i číslo ponožek a pravděpodobně i leccos, co nevíš ty sám. Zbytečně pak budeš vypadat jako debil. ;) :)

  1. Je důležité zapojit i „řeč těla“. Tím myslím nasadit neutrální tón i výraz (tedy ani náznak JAKÝCHKOLIV pocitů – ani negativních či pozitivních, zkrátka aby se to nedalo NIJAK vykládat). Dívej se do očí a odmítnutí doprovoď MÍRNÝM točením hlavy (jako že NE), potvory tomuhle rozumí VÍC, než kdybys ji to napsal černé na bílém.

No, tohle ale jistě víš, tohle jsem psal pro ty, kteří nejsou tak dlouho mladí jako my. :D Pro tebe mám speciálně SUPER tip! Pokud ještě chvilku vydržíš, tak problém vyšumí sám od sebe. Kdy přesně to bude bezpečně poznáš, až tě ve staroegyptském oddělení muzea hlídač majzne po bembeřici a mrskne s tebou do vystaveného prázdého sarkofágu. ;) :D :D

paul1

Jaká je vaše jiná strategie?

Už si to moc nepamatuji, naposledy to bylo v šerém dávnověku. Jak jsem se oženil (hned po vojně), tak už nějak pozvání, nebo návrhy přestaly, takže nebylo co odmítat. Žili jsme v malém městě, kde každý věděl o každém, co měl k obědu, takže nějaké úletové známosti se nepěstovaly a manželka mne nikam nezvala.

marci1

Jaká je vaše jiná strategie?

Aby ho to neurazilo, tak: „Nejsem tvůj typ“. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.