tomy smyk

Jakého hlodavce si pořídit?

ahoj chtel bych neakeho maleho hlodavce ktery se da snadno ochocit a nevím si rady prosim poradte.
Doplňuji:
co je scopna se nausit napr labolatorni mys nebo jiny druh mysi?

Nejlepší odpověď
anonym

Morče…
Doplňuji:
Nebo takového šikovného potkánka plemene skin

http://libise­.eu/2012/10/kou­pani-mysicky-1/

Další odpovědi
badisko

potkan…

Konan-Pain

potkan, křeček, myš… možná i burunduk…
Doplňuji:
Může se naučit přijít na zavolání, agility… různé triky.
http://www.you­tube.com/user/Mou­seAgility

Funna

odoporučuju osmáka degu – samičku…chytrý je minimálně jak potkan a je pěknější… .-)…když se mu budeš věnovat, naučí se např. přijít na zavolání, když ho pustíš ven z klece…a mají je skoro v každém zverimexu…

Reezo

já osobně bych dal přednost tomu, aby můj domácí mazlíček měl inteligenci a ne mozek o velikosti hrášku 🙂

samicek333

Morče. Moje morče slyší na jméno, přijde na zavolání, víta a nikdy nemá zavřenou klec, pořád běhá volně po bytě. Do klece se chodí jenom najíst a na záchod :D

mojitek

z těch hlodavců ,kteří tu byli jmenováni je jednoznačně nejinteligentnější potkan.Jinak králíček,morče atd je úplně někde jinde… Tak je to na Vás

Coliffe

Morče, nebo potkánek :)