Jaké jméno má váš domácí mazlíček?

Nemyslím manželky či manžele,či přítelkyně nebo přítele.,
prostě třeba pejska,kočku a tp.
díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
eleonnore

Pes – Finn (Je z 6. vrhu, takže se všechna štěňata musela jmenovat na F)
Kocour – Bart (když jsme si ho vzali z útulku, běhal po bytě jako blázen a nám to připomnělo Barta Simpsona ze znělky Simpsonů, kdy Bart jezdí na skateboardu :))

Proč to chceš Eburo vědět, jdeš si pořizovat mazlíka? :D

Další odpovědi
Kulpix

Kočka Tlapka.
Ale promě je to Ťapinka ;)

suaeda

Osobně nemám žádného, ale syn má statného macka, který je dost divoký a nenechá si nic líbit. Prostě vojevůdce celé domácnosti. Takže celé jméno je Alexander Veliký a zkráceně Saša.

Jan Kunčar

Pes (maltézáček) – já mu říkám Plyšák, manželka Lištička a syn ho oslovuje Šmudlo.

Mc Merkurion

… podle toho, co zrovna provedl nebo dělá: pocem, blbec, padej, šmudla, mazel …

anonym

Pečené kuře.

marci1

Bruno. 🙂