Avatar uživatele
john 007

Jak pomoci nadutému kralikovy

nadul se ze žrádla

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? nikolenka25 před 4472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Z vlastní praxe nic nevím, mrkni tedy sem:
http://www.ifau­na.cz/kralici/ne­modforum/r/de­tail/929863/nad­muti-tip-jak-na-to
Doplňuji:
Pro příště pozor na to krmení,
nepřecházet rychle ze suchého jen na šťavnaté, toho velmi šťavnatého nesmí být moc, nesmí být skladováno v neprodyšném obalu a navíc mokré, atd.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

vysvětlil bych mu, že je v podstatě uplný h***o, že stačí jedna za uši a je po něm. Nadutost bude tatam ;{))>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
50centes

jít k veterináři – dá mu injekci a bude to ok

vlastní skušenost
Doplňuji:
ne jak tvredí hippeace chudák zvíře

Upravil/a: 50centes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hippeace

myslíš to ve smyslu nafouklý? měla jsem taky takový problém veterinář mi poradil: vzít stříkačku do ní dát 5ml vody s trošičkou jaru (fakt malinkato).tak jednou denně mu to dávej (zaklon mu hlavičku aby to neplival) maximálně týden déle ne – a proč to pomáhá? molekuly jaru na sebe navážou přebytečné plyny které se v žaludku v průběhu strávení vytvořly a pak s nimi v exktementech vyjdou ven pak napiš jak to dopadlo třeba i na email

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simonka

Nám se to 2× a já králíčkovi uvařil vývar z kmínu, natáhla do injekční stříkačky, králíčka položila na moje stehna jako na zádíčka a vstříkla asi 2 až 3 stříkačky do tlamičky a pak mu jeně masírovala delší dobu bříško. Jemu se to evidentně líbilo a tím jsem mu zachránila život. Rychle jednej nebo může chcípnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

když se sousedce nadmuli králíci tak jsme je jako děcka honily po dvoře, jestli se ten tvůj může jen trochu hýbat tak ho popoháněj po pokoji mělo by mu to pomoci od nadmutí..hejbej mu z nožkama, masíruj měkce bříško, co jsi mu dal ke žrádlu ? bylo to něco mokrého a čerstvého ? zapařeného ?
zítra bych zajela k veterináři když nic nepomůže, dnes asi nikde už nebudou..

článek od beer – zajímavý, zkusila bych ten lék a masáž..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolenka25

Zkus mu dat třeba jeden den dietu.Nedávat mu jídlo ani pití… možná by to pomohlo… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek