Rokio

Pokud byste byli mytologickou bytostí, kterou byste byli?

poznámka: Vynechte bohy.

Já bych chtěl být drakem, nebo gryfem, protože podle mě jsou to překrásné bytosti, umí létat a draci jsou navíc inteligentní a někteří umí i mluvit.

Odpovědi
Postmaster

Andělem strážným, který by chránil Ježíše Krista a zabráni by jeho ukřižování.

Prostě já...

Nejspíš bych chtěla být vlkodlakem.

Drap

Ničím. Jak bych mohl být něčím, co neexistuje?

Daidal

Fénix nebo drak. Ale fénix s možností přeměny – z fénixe na člověka a naopak. Nesmrtelnost, znovuzrození, možná ovládání ohně, magické schopnosti, létání atd…
Jako malý vlkodlakem. :D
Gryf je taky fajn (ale drak lepší). Majestátní a symbolem moci (ve starověku).

Kalipes

Chtel bych byt solarnim panelem tak moc bych vehementne dodaval elektriku do site az by musela byt pro vsechny zdarma. A pokud by ji nekdo chtel prodat do zapadniho nemecka v ten moment bych byl blesk a zabil ho. Jako blesk bych chtel take do parlamentu do snemovny.....😂

Ade sanya

Zmrdem

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.