Eli159

Slyší myš na jméno?

Slyší chovaná myš (barevná, laboratorní) na jméno? Pokud ano, jak je vhodné ji pojmenovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Reaguje na zvuk a pokud si daný zvuk spojí se ´sebou´, i přijde (nebo nepřijde – není to pes, je na člověku mnohem nezávislejší – ale ´ví´).
😉
Jen – je jí úúúplně jedno, jak ji pojmenuješ, slyší velmi dobře celé spektrum frekvencí zvuků, které člověk běžně vyluzuje (a mnohem víc) a česky (ani jinak ´lidsky´) – samozřejmě, neumí… Takže jí říkej klidně třeba „bflmpsvz“…

Další odpovědi
Magix.cz

Hezké jméno pro myš je třeba Gecco :)

PetrXY

Slyší, ale nereaguje.

Lasiodora

Na jméno ti s největší pravděpodobností nepříjde, ale naučí se třeba na zaklepání, šustění.. Takhle jsem naučila 3 myši abych je mohla pustit v pokoji :) …

gecco

Magic.cz → Jasnačka…
;-DD
Ale Gecco taky mnohdy na „zavolání“ nepřijde…
A protože vaří líp, než ´průměrná baba´, ani na to žrádlo ho neutáhneš…
😉