KamČůZeK

Jaký druh křečka si pořidit?

Chci si pořidit křečka ale nwvím jestli džungarského, roborowského nebo syrskéko? Chtěl bych pár.

Nejlepší odpověď
atriplex

Křečky nedoporučuji, jsou to cholerici, kteří ve dne spí a v noci dělají rachot. Když nemají náladu, tak koušou. Doporučuji: potkana, králíka, osmáka. To jsou 100% mazlící zvířátka.

Další odpovědi
Zuzik

Ahoj. Já být tebou tak je neposlouchám. Já bych si koupila džungarského křečka je nejhezčí. Ale pozor, kup si ho ještě malého aby sis ho vychovala, protože když je už velkej tak se špatně ochočuje. Mám s tím skušenosti

ReHu

Já měla kdysi morče, angoráčka. Taky to byl velký mazel. Poznal mě už podle odemykání dveří a vítal mě pištěním jak o závod.
O křečcích si myslím totéž co atriplex. Nemyslím, že to je dobrý nápad ani na chov.

holčička

Sice křečka robovského neznam ale i křeček džungarský se dá ochočit kamarádka ho měla vycvyčeného tak že normální po ní lozil a ona jen zavolala Jery a už byl u ní.Určitě bych se nebála je fakt jedno jakeho křečka si koupíš.Budu držet palce at si koupíš toho pravého!A mimocho­dem to jsou velmi roztomilá zvířatka.

_Anonimky_

Chlupatýho

monzy197

Mno,jestli hledáte vhodný páreček křečíků,a chcete mít mladé doporučila bych křečíka Džungarského.Sama mám chov a křečci Džungarští nejsou nároční na chov a když je spolu necháte už od odkoupení,brzy se se vám může stát že budou mít mladé.