Usagi Yuki

Jak naučit králíčka na záchod?

Pořídila jsem si zakrslého králíčka (má necelé 3 měsíce) a učím ho na záchůdek. Postupuji přesně podle pokynů na internetu , ale přijde mi, že ho tím sbíráním bobečků spíše dráždím… jako bych mu zasahovala do jeho území. Dokonce začal přede mnou ,jakoby naschvál, vykonávat potřebu, kterou jsem uklidila do záchůdku On odhopsal kousek stranou a zopakoval to asi 4×. Mám být trpělivější a vyčkat? Nebo dělám něco špatně? Jestli s tím máte někdo zkušenosti, budu ráda za každou odpověď. Předem děkuji :)

Odpovědi
Havr

Mám králíčka kterému je asi sedm měsíců a na záchůdek se naučil chodit úplně. sám. Dala jsem mu ho na místo, kde se nejčstěji počůrával.Jinak, s bobky ho asi nenaučíš chodit na záchůdek.