BagetaB

Znáte nějaký hezký romantický film ?

nudím se potrebuju davku romantiky …

Nejlepší odpověď
huxa

50× a stále poprvé-nebudeš se u něj moc nudit, určitě znáš, bývá co chvíli v TV
Bláznivá, zatracená láska-komedie o sexuálním životě dvou rodin
Brak-také komedie, tři teenageři si obědnají prostitutku, která následně u nich zemře předávkováním koksu
Friend with benefit-kamarádi s výhodami-určitě znáš, novější film o „kamarádech s výhodami“, přičemž se do sebe zamilují
Chůva v akci-Bruce Lee, jakožto tajný agent hlídající přítelčiny děti-komedie až akční
Kult hákového kříže-spíše psychologický film o tom, jak se „nácek“ „napravil“
Love-slovenský akční romantický nízkorozpočtový (na slovensko vysokorozpočtový :D ) film o studentech, kteří se do sebe zamilují
Mrtvá nevěsta-kreslený strašidelný romantický film z roku tušímže 2009
Nikdy se nevracej-romantický, o „boxerovi“, který chce zapůsobit na dívku
On je fakt boží-o školačce, která prožívá „denní“ úskalí s klukem, do kterého je zamilovaná (nový film určený sledovatelům Twilling)
Pošli to dál-také psychologický a má stejný konec, jako KHK-o mladém chlapci plném ideálů
P.S. Miluji tě-nedodíval jsem to (na můj vkus strašná kravina, tobě by se mohlo líbit)
Yes-man-můj oblíbený film, je novější, spíše komedie, o muži, který se rozhodl na vše říkat ano a díky tomu potká svoji životní lásku
Zombieland-také spíše komedie, jak již název vypovídá, je svět po zombie apocalypse, ale také se tam objeví zamilovaný hoch.

Určitě jsem udělal hodně pravopisných chyb (jsem už znaven). Vybíral jsem spíše vtipnější filmy, které by tě neměli rozbračet ani nijak více rozesmutnět (mě osobně ukápla slza u Kultu hákového kříže (KHK) a Pošli to dál-vžil jsem se strašně s postavami)

Další odpovědi
manon

Snídaně u Tiffanyho. Prázdniny v Římě. Cizinec mezi námi.

iceT

Zápisník jedné lásky,Romeo a Julie s DiCapriem,Na Hromnice o den více,Jana Eyrová 2011,Benny a Joon,Duch…

FreeSTONE

  • Dobrý Will Hunting (Matt Damon, Ben Affleck), romantický, veselý i smutný, a k zamyšlení
  • Sedm životů (Will Smith), romantický až moc, u toho jsem málem plakal,
  • Clerks 2: Muži za pultem, romantický i drsný, tady jsem se naopak chvílemi válel smíchy,
  • Hudbu složil, slova napsal (Hugh Grant, Drew Barrymore)

registrovana

Láska a jiné závislosti
http://www.csfd­.cz/film/265950-laska-a-jine-zavislosti/

viděla jsem nedávno a moc se mi to líbilo :)
Doplňuji:
nebo ještě Vicky, Christina, Barcelona – perfektní