Adula.57

Nějaký zábavný film?

Aby se dal stáhnout tak do hodiny a půl, a aby byl zábavný a pro celou rodinu? díky
Doplňuji:
Lepší by byly nějaké americké komedie. Takové české už máme s rodinou zhlédnuté hodněkrát.

Nejlepší odpověď
hanny 2

S tebou mě baví svět – ani ho nemusíš stahovat,za půl hodiny začíná na Nově.
Doplňuji:
Adulko tak to nevím,já se na ty americký sr…y nedívám!Promiň!

Další odpovědi
anonym

Nechci radit,ale dnes na ČT1 jsou pořady,kde se člověk pobaví.

tom004

Proč stáhnout.Stačí tak kolem 23 hodiny vyrazit s kamerou kolem těch správných hospůdek,a rodina se bude smát ještě o velikonocích­. :)))

SINGO

Jestly ses teď nedívala na novu, tak si stáhni Nekecej a pádluj. Dobrej film, jinej mě teď nenapadá jestly mě něco napadne odpověď doplním.