VanEgg

Neznáte nějaký dobrý komediální seriál?

Ahoj. Viděl jsem HIMYM, Scrubs a Community a chtěl bych doporučit nějaký další komediální seriál. Chtěl bych, aby byl již v českém dabingu a měl více než čtyři řady. Díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Červenej trpaslík ;)
Misfits jsou s dabingem podle mě úplně příšerní, stejně jako většina na rychlo předabovanejch seriálů (Big Bang Theory, IT Crowd a podobně) =/

Další odpovědi
lexx

Chalupáři…až přemýšlím či tenkrát byli lidé tak bezstarostní a povahově jednoduší…

briketka10

Mě se libila celá série :
http://www.csfd­.cz/film/269768-misfits-zmetci/

Doplňuji :
Já jsem se na něj dívala s dabingem a večer
s českými titulky a bylo to vážně lepší 😁

Martinuss

RyuzakiKate:
TBBT má podle tebe špatnej dabing? Viděl sem toho hodně, ale zrovna tenhle serial má jeden z nejlepších dabingů co znám.