Charlie

nejlepší film k zamyšlení

Ráda bych se zeptala, jaký je Váš nejoblíbenější film (tím ale nemyslím Prcičky, Kameňáky a podobné), ale spíš film, který Vám zůstal v paměti a rádi si ho pustíte znova.
U mě je to Requiem za sen, Vykoupení z věznice Shawshank a Trainspotting.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zelená míle / The Green Mile (1999)

Další odpovědi
quentos

Tmavomodrý svět; Prachy dělaj člověka

P3p!no

Já mám rád např. Gran Torino, Million Dollar Baby, Vykoupení z věznice Shawshank, Gone Baby Gone a mnoho dalších.

Jahoda

Osobně mě nikdy moc „nebraly“ černobílé filmy. Postupem času jsem ale zjistila, že nejsou vůbec k zahození. Oblíbené mám proto Hotel Modrá hvězda, U pokladny stál aj., prostě takové ty srandovní. Pokud ale myslíte i ty novější než ty černobílé, tak mezi ně patří např. Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny, Prázdniny pro psa… To jsou ty filmy s Tomášem Holým. Jsou velice hezké. Máme je na DVD, takže pokud je čas, pustím si je. 🙂 Dalšími jsou Vykoupení z věznice Shawshank , Bathory atd.

člověk

osm a půl,,,,zvětše­nina.,,,,

anonym

Než si pro nás přijde,Schindlerův seznam,JFK,Jak krteček ke kalhotkám přišel…

ReHu

Rain Man, Vykoupení z věznice Shawshank, Bathory, Motýlek, Maratonec, Forrest Gump, Zelená míle, Trosečník, Hra.
To jen na první myšlenku, Určitě bych si vzpomněla na víc, které mě zaujaly.

delabrutale

Amélie z Montmártru

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/29221-amelie-z-montmartru/

iwetax

Zrůda, Vyšší princip, Sametoví vrazi.

RAB

K zamyšlení: Vesničko má středisková
Pustím si znova: Ronja, dcera loupežníka; Harry Potter

ostrovidka

Zelená míle, Stará puška, Pán much, Forrest Gump, Čistá duše, Maska – ale pozor, ne s Jimem Carreym, ale s Cher.
Hezká otázka – zamyšlení.

Wolf_Net

počítá se pornografie? 🙂

Linda_:D

dřív to bylo Stmívaní, ale ted v poslední dobe asi Pevné Pouto (org. The Lovely Bones)

nemys

Tyhle 3 filmy patří taky k mým nejoblíbenějším :) V poslední době mě nejvíce zaujal film Salton sea