Enrager

Název filmu, oblíbený film

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak se jmenuje ten film, kde malý kluk(syn majitele velké firmy-hrál myslím i Kevina v Sám Doma) řídí jeho firmu na oříškové tyčinky myslím. A ještě jsem se chtěl zeptat, jaké máte rádi filmy,komedie atd. Mám totiž zlomenou ruku a jsem doma a nudím se. Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak název filmu tu už padl,dokonce 2× a jen dodám,že když se nudíte,tak přijde vhod cokoliv. Já mám ráda například Armagedon, Titanik,apod…ze zahraniční tvorby. No a když se fakt moc nudím,což není často,tak projedu filmy mého manžela,je totální blázen do české tvorby,počínaje filmy pro pamětníky,konče u novinek. Má toho kvanta a pořád sbírku doplňuje. Myslím,že to je nejlepší,já sama jsem občas překvapena z toho kolik filmů jsem ještě neviděla a to jsem starší než on.

Další odpovědi
anonym

http://www.csfd­.cz/film/19270-sam-doma-a-bohaty/

////

nejlepší komedie všech dob se tu podle průměrných hodnocení diváků dají dohledat taky, mrkni pro inspiraci
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?limit=200&zan­r=9&rok=0&rok2=0&pu­vod=0&typ=0

je to trochu přeautomatizovaná odpověď, ale mé oblíbené komedie by se ti líbit nemusely 🙂, takto je to jistější

hrášek

Teď je to asi zrovna Krajina s nábytkem,ale to je podle toho na co zrovna koukám,za chvíli to bude něco jiného.

Tak to se můžete panenko koukat s georgem,určitě to bylo,jak to píšete,jelikož i on má stejný název filmu.

panenka

Myslím si že ten film se jmenoval SÁM DOMA A BOHATÝ mezi mé oblíbené komedie patří SLUNCE SENO všechny 3 díly,Kamenák je toho spoustu na co se ráda dívám.

anonym

Za „oblíbený“ bych jej neoznačkoval,ale zcela jistě za film,který na mě udělal hluboký dojem.
Tak to nějak bylo. Tenkrát. „Schindlerův seznam“
Ústřední postava ani tak ne,je jedno proč,ale výjevy z těch lágrů.. Docela dlouho trvalo,než jsem TO rozdýchal.