terry

Který je váš oblíbený filmový komik?

U mě vede Vlasta Burian.

Nejlepší odpověď
zjentek

Vladimír Menšík ,)
Doplňuji:
z tvořících Miroslav Donutil ,)

Další odpovědi
iceT

Oldřich Nový,ačkoli snad nebyl jen komikem.
Doplňuji:
uvolněte se,prosím

Damiana

Jiří Sovák. Z těch současných jednoznačně Jan Budař.
Buriana jsem dlouho „nemusela“ a jeho humor není mým stylem dodnes, ale od té doby, co jsem viděla jeho životopis, jsem na něj změnila názor – jako na člověka. Rozhodně to neměl v životě lehké a je mi hodně sympatický.

pusinka50

Jednoznačně Vladimír Menšík, Felix Holzmann, Josef Dvořák „starší“ s paní Bohdalovou v bývalém televarieté, pak dlouho nic...... pak Petr Novotný a pak taky Jan Kraus v jeho současné show, teď mi vypadl úplně název