Avatar uživatele

Jaký je Váš neoblíbenější film?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Očko řekla,že se nemají otázky opakovat,ale u této otázky bych to tak neviděla.Určitě budu mít nejoblíbenější film jiný před rokem,jiný před půl rokem a jiný teď.Vzhledem k tomu,že přibývá filmů a nových uživatelů,tak se budou odpovědi určitě lišit.Já mám například nejoblíbenější film,Probudím se včera a těžko bych tak odpověděla před měsícem,když jsem ho ještě neznala.To bych třeba odpověděla Mamma mia.A filmy jsou pořád nové,takže tato otázka se může klidně opakovat.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Gildo9, podívala ses při registraci na pravidla? Otázky se nemají opakovat. Když je tu na stejné téma 341 odkazů, je Tvá otázka na místě? Tohle se tu bere za podvádění.
Doplňuji:
Ad Alexandra: to, cos zde uvedla je hodně velký nesmysl. O podvádění a dalších porušeních pravidel a kodexu si může přečíst každý registrovaný účastník Odpovědí.cz. Protože tady píšeš, že se jedná o má slova, tak uvádím výtah z kodexu:

Zneužití Odpovědi.cz
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.
Nepokládejte otázky, které jsou nesrozumitelné nebo v cizím jazyce a "nepokládejte stejnou otázku opakovaně".
Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu.

Chtělo by to projít si pravidla a kodex. Netuším, jak by mohl docílit zřizovatel webu, aby si všichni účastníci ráčili pravidla a kodex opravdu přečíst.
Stačí, že nedbá na to, aby v případě porušení kodexu nedisciplinovaní jedinci skončili.


Avatar uživatele
Bronzový

Otevřená srdce
10 položek a méně
Nezapomeň na mě
Šestý smysl


Avatar uživatele
Bronzový

taky nechápu proč se otázky nemaj opakovat konkrétně tato - Sem chodím pro živou radu ,když se budu chtít poradit s webem tak si to můžu vygooglovat. Pro ty kterým to vadí tak přece na to odpovídat nemusej.

Mám rád hodně emotyvní a hrdinské filmy - Jako třeba Poslední Mohykán, Království nebezké, Statečné srdce atd.


Avatar uživatele
Registrovaný

LOL a 21 JUMP STREET :D nejvíc se mi líbí :)


Avatar uživatele
Zlatý

Forrest Gump, Zelená míle a Jak přicházejí sny. Mezi těmito nedokážu vyčlenit jeden nejelpší.


Avatar uživatele
Bronzový

Intouchables, Je to i můj život, Black Swan, Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Finding Neverland, Sweeney Todd, V for Vendeta, "Jíst, meditovat, milovat", Donnie Darko, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Ospalá díra, Příběh rytíře.. Jinak kdybych to brala podle herců, tak Adam Sandler, Jim Carrey, Johnny Depp, Tom Hanks,..
Blablabla.
Doplňuji:
Na Zelenou míli jsem zapomněla! .. A určitě ještě na jiné..


Avatar uživatele
Pokročilý

Avatar uživatele

Z českých Vyšší princip - už od školních let. Ze zahraničních není žádný film, který by byl můj nejoblíbenější.
Doplňuji:
Ale mám ráda například Nekonečný příběh, Medvědi, Neuvěřitelná cesta, A. I. Umělá inteligence, Jumanji, Jurský park, Poltergeist, Pán prstenů a jistě by se našly další filmy. Nenapadá mě ovšem žádný film z poslední doby.


Avatar uživatele

ad gilda9, 1. den registrace a rovnou závadná otázka?
Pravidla jsou přece jasná - vzhledem k bodování, je jednoznačně napsáno "NENÍ POVOLENO POKLÁDAT TUTÉŽ OTÁZKU OPAKOVANĚ"!
Je to považováno za podvádění. Co je na tom nejasného?
Tento web je Poradna, nikoliv chat, čili nejde o subjektivní názor, co si kdo zamane, ale striktní kodex. Na seriózním webu, by vám admin rovnou závadný příspěvek odstranil a šmytec.
ad alexandra - jsi tu už 22 měsíců, to ses jen nedokázala poučit nebo si hraješ na pokleslou rebelku? (Mimochodem deformace nicku se na netu považuje za úmyslnou urážku, namísto osobního osočování, by ti prospělo si pročíst netiketu). viz odkaz níže:
http://cs.wikipedia.org/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/search? q=nejobl%C3%ADben%C4%9Bj%C5%A1 %C3%AD%20film


Avatar uživatele
Pokročilý

Karlík a továrna na čokoládu.


Avatar uživatele
Pokročilý

Noc na Karlštejně, Muži v černém a Matrix.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

alexandra

Teď jsem si pročítala otázky Ocka,no úplná nádhera.Poučuje a sama pravidla nedodržuje,Nevím co je to za otázku,že ji rozvetla pod okny meruńka,že nám přeje hezké velikonoce,že je unavená a jde do pelíšku.No úžasné otázky,a taky se ptala proč se tady lidé urážejí a sama rýpe,to se brzy stala jednou z těch rýpavých.Já jsem kodex četla,a taky tady do nikoho nerýpu,spíš se zastávám těch do kterých se zbytečně někdo strefuje.Proto opakuji,že položit otázku na oblíbený film i když se opakuje,tak může být pokaždé jiná odpověď. Je třeba taky u toho myslet a ne papouškovat,nějaké příkazy.
A co týče Dr.Axla tak to dr.odpovídá samo za sebe.Tady se někdo léčí mindráky a uráží. To,že jsem napsala Očko a ne Ocko,by mi měla vyčítat ocko a ne nějaký Dr.Axl.Já to tak četla,protože jsem zvyklá,že většinou lidi nepíší háčky,ale určitě jsem ji nechtěla urazit.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 807
Zlatý annas 670
Zlatý briketka10 653
Zlatý quentos 536
Zlatý marci1 497
Zlatý Drap 479
Zlatý bolak 356
Zlatý led 353
Zlatý hanulka11 271
Zlatý gecco 240

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.