Pájo

Jaký sci-fi film Vás nejvíce dostal?

Bez jakých sci-fi filmů by tento filmový žánr notně utrpěl? Uveďte konkrétní filmy.
Díky.
Doplňuji:
A proč si myslíte, že právě daný film.

Nejlepší odpověď
MacChill

Star Wars

Další odpovědi
co ze?

Matrix

hanjimka

Určitě Avatar,v kině jsme i se synem seděli jak přikovaní a nadšeni ujsme odcházeli.Občas si ho pustíme i doma a vždycky najdem něco čeho jsme si nevšimli.Dobrý příběh,a trikově excelentní.
Jo a E.T. toho jsem taky milovala.

DusanOrlik

Avatar,neboť mi připadá ze všech scifi filmů které jsem viděl nejzajimávější­.A Úžasný příběh.

slipknotak

určitě Repo Men – skvělý příběh a herecké obsazení

kapka

Tak určitě by žánr neutrpěl, ale nejvíce mne dostal sci-fi film, který jsem viděla asi tak v osmi letech v Polsku, byl japonský, mluvený japonsky a s polskýma titulkama a českým překladem od táty. Kluk si koupil ve zverimexu vodní želvu, pak ji pustil do řeky a ona se změnila na obrovskou želvu, co chránila svět před dalšíma divnejma stvořeníma z vesmíru, děsně urputný boje s nima vedla, ve vzduchu, ve vodě, no nářez. 😁 Spolu s ní ten svět chránili takový tři ženský, mimozemšťanky. Měly takovej svůj pozdrav, ten jsem pak naučila svoje kámošky a zdravily jsme se tak.
Nevím, jestli mě pak v budoucnu ještě něco víc poznamenalo, asi ne. 😁
V polštině se to jmenovalo Superpotvor.

P.S. Neznáte to někdo? Bylo to tak v roce 83. Ale u nás to asi nedávali, nevím. Já bych tu blbinu chtěla ještě někdy vidět. 🙂

anonym

Nemusím moc tenhle žánr,ale pár jsem jich viděla.Největší dojem ve mně zanechal Čtvrtý druh.Dokumentární záběry s hranými,to se mi líbilo.Jestli člověk uvěří či ne,nechali na divákovi.

pokazdejinak

nejvíc mě dostal „12 opic“ – to jsem odcházela z kina úplně mimo, jako co jsem to vlastně viděla… fakt dobrý, ale sci-fi žánr by se bez toho asi obešel i když by to byla škoda
mezi milníky sci-fi určitě patří „2001: Vesmírná Odysea“, „Planeta opic“, „Star Wars“, „Matrix“ i ten „Avatar“ (kvůli 3D technologii, i když přiznám se, ještě jsem ho neviděla)
já osobně bych si na ten seznam přidala ještě úžasný film „Sexmise“ :)

arygnoc

je jich víc:
jako jeden z prvních, co jsem viděl Moskva-Casiopeia
stalker
den trifidů
stopařův průvodce po galaxii
vodní svět …

z posledních spíš
NEXT
THOR (no, takovej fantasy slaďáček)

DaiWoman

Určitě Avatar
protože ty úžasné efekty a květiny zvířata je to úžasný film
A potom ještě Souboj Titánů to je taky úžasné!

Mad

Mně určitě nejvíc zaujal film ,, Blízká setkání třetího druhu.
Určítě bych chtěla, aby setkání s mimozemšťany,po­kud jsou, proběhla takhle,jako v tomto filmu.