Avatar uživatele
anonym

Které filmy vás nejvíce dostaly svou závěrečnou pointou (rozuzlením) ?

Třeba jste si říkali, že už vás nemůže nic překvapit a najednou se díváte na film, který má naprosto překvapující závěr.
Doplňuji:
Kohut57 filmy bez konce mám také ráda a nebo se špatným koncem. Mě také některé filmy překvapily i když jsem jich zase tolik neviděla. Se moc na televizi nedívám a pečlivě si vybírám. Tak z filmů, které mě překvapily svým koncem si vybavím hlavně horory Sirotčinec, Ti druzí a sérii Saw. A také film Sedm.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? terry, HOMER, iceT, johana 56, Alesh, Medulka, anonym, Vlk-Gabriela, Damiana, briketka10, anonym, Drakobijec před 4336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nekoukám běžně na sci-fi,ale Muži v černém,jak si tam nakonec Někdo cvrnká s tou naší kuličkou…to mě docela dostalo…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

včera v noci na STV1 film Černý motýl Thriller Fr. (2008) jestli ho najdu na Uložto asi si ho stáhnu, abych se na něj mohla znovu podívat končil totiž až ve 4:20 a už jsem byla dost unavená a ten konec byl dobrej a byla jsem překvapená, jak se to zvrtlo..

Doplňuji:
iceT – ale nikde ke stažení jsem nenašla, jestli najdeš bude to skvělý :)
http://www.csfd­.cz/film/258087-papillon-noir/filmoteka/

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Fight Club (Klub rváčů) – na prvním místě (jeden z mých Top). Dále Prvotní hřích, Černá labuť, Šestý smysl – a vůbec, všechny ty „schízácké“ bijáky. Pak také Vesnice a Sedm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vseznalek88

Memento
Doplňuji:
A teď jsem si vzpomněl na film s naprosto nejpřekvapivějším koncem, jaký jsem kdy viděl!! Film se jmenuje IMPOSTOR. Je to už 10 let co jsme to viděl, ale pointa …dokonalá :o)

Upravil/a: Vseznalek88

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Sedm

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/2671-sedm/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Saw,poslední ze série,taky poslední Nezvratný osud,Sedm životů-takový konec jsem nečekala.

Briketko,prosím originální název by nebyl?Nemůžu najít nic podle Vašeho názvu,děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Jako náctiletého to byla Planeta opic. Dnes mám raději filmy s otevřeným koncem bez rozuzlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Hra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Mě dostal film „The Gossip“ v češtině s názvem Fáma.
Naprosto překvapivý konec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Sběratel kostí, pak již jmenované filmy Šestý smysl, Sedm a Nezvratný osud. Dál si nevzpomínám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Limonádový Joe, aneb Koňská opera.
Doplňuji:
No a samozřejmě Pytlákova schovanka, ale to tam doplnili až soudruzi. Původní konec měl vypadat jinak.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

thevenusproject.com To ano. To chci pro lidstvo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vaiko

Zrcadla (horor) ten konec mě fakt dostal…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Raddess

Tacho s Danielem Landou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Nejšílenější konec měl The Mist (Mlha) podle předlohy toho magora S. Kinga. Ten mě fakt dostal…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek