Rokio

O čem je film Stalker?

Můžete mi prosím stručně popsat děj filmu a napsat, kde ho lze stáhnout?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ho znám jako dost starý sovětský mysteriózní sci-fi film natočený podle románu bratří Strugackých, jehož děj si moc nepamatuju – zhruba jde o sbírání artefaktů po návštěvě mimozemšťanů. S dnešním pojmem „stalker“ nemá nic společného. Ale filmů se stejným názvem bylo natočeno nejmíň půl tuctu, tak si vyber: https://www.csfd­.cz/hledat/?q=Stal­ker

Další odpovědi
elkon

Nebudeme ti dávat návod, blbneš i bez toho, to je posedlost.