Osbourne

Jaký je váš nejoblíbenější film?

Jaký je váš oblíbený film

Nejlepší odpověď
annas

Já rovněž nemohu žádný film specifikovat. Nephrdnu dobrou detektivkou, historickým filmem, pohádkou či veselohrou.
Před nedávnem jsem zhlédla film USA Ohňostroj marnosti, který se mně moc líbil.
Český Kdopak by se vlka bál, Líbáš jako Bůh atd.

Další odpovědi
1popelka1

Asi tak, jak píše PostApMan, říct jen jeden film… hodně těžká otázka.

Z českých se ráda podívám na Tmavomodrý svět, Řád…

Cizí – Amores Perros, Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank…

Obecně mám ráda staré české filmy a detektivky, historické filmy

PostApMan

Tohle je zákeřná otázka – málokdo má oblíbený jenom jeden film, nebo považuje jenom jeden film za ten nejlepší, ale abych odpověděl na otázku, tak mím favoritem je asi Avatar pro své dokonalé technické zpracovaní a efekty (jsem hi-tech fanda :) ) – po stránce příběhu to byl ale docela průměr, ale o tom jindy. Jinak kdybych mohl udat aspoň dva oblíbené filmy , tak Avatar a hned za ním následuje Transformers (1. i 2. díl). Bylo by toho mnohem víc, a určitě i z jiného soudku než tyhle mega sci-fi, ale to bylo na dlouho.

Jahoda

Také neumím říci jen jeden film. Ale mezi mé oblíbené patří Titanic, Vykupení z věznice Shawshank, Bathory apod.

panenka

Mám jich spoustu takže nedokáži vyjmenovat jen jeden.

Jojka

Mám také víc oblíbených filmů, ale nejoblíbenějším filmem je Román pro ženy.

FOG

Tezko se odpovida,kdyz je jich opravdu mnoho.
Drahe tety a ja,pane vy jste vdova,Zitra vstanu a oparim se cajem,Funes,Vin­netou,Apollo 13,The Shawshank redemption a mnoho dalsich.

GM

Z těch oblíbených jsou moje nejoblíbenější
Tanec s vlky, Základní instint 1, Zelená míle.

zuzka.kol.

stmívání a jeho další díly jsou pode mě nej.

SETH

Deset důvodů, proč tě nenávidím

roxy52

Já jsem v tomhle vlastenec.Líbí se mě český filmy,obzvláštˇ s J.Jiráskovou-Zámek v Čechách,Fany.....