Váš nejlepší film??

Napište jeden nebo více nejlepších filmů, co jste viděli v poslední době?

Odpovědi
anonym

smrtící andílci

Sarrow

Můj absolutní favorit je Formanův Amadeus, a z poslední doby to bude Hon.

http://www.csfd­.cz/film/311967-hon/

magorvkleci

Klub poslední naděje (Dallas Buyers Club)

Reezo

Nejlepší není stejně tak jako nejhorší. Pouze můžeme mít něco rádi, třeba i hodně a opačně to rádi zase nemáme také třeba hodně. Nejlepší a nejhorší se nedá určit jelikož se vzdycky najde horší nebo lepší.

Jinak se mi nedávno líbil film 12 Opic hraje tam Bruce Willis a Brad Pitt. Sice je to z roku 1995 ( nebo tak nejak ) ale herecké výkony jsou fakt dobrý a provedení také.

Hamon

Proc?

NikkiHeat

Absolutně skvostný film je: V jako Vendeta z roku 2005 s Natalií Portman a teď nedávno jsem viděl taky pěkný film Hostitel.

Kelt

Nejde říci jednoznačně určitý film, ale pouštím si například často Kokosy na sněhu.
Film, který ze čtyř individualit udělá světový tým.

viol.ka

Nejstašidelnější zmeškaný hovor ale můj oblíbený asi kruh.Pokud nechcete horory tak nevím
Doplňuji:
Ted jsem viděla opravdu hodně strašidelný(bá­lajsem se 3 dny)-INSIDIOUS

Pepikkofdg

Za mě to bude Nic nás nerozdělí-drama o tsunami podle skutečné události. Nebo i top filmy podle čsfd např. Forrest Gump a Vykoupení z věznice Shawshang.