bobánek

Které filmové zvíře je podle vás nejpopulárnější?

Nejlepší odpověď
anonym

U nás asi Bohouš. Nebo Krteček, ten se provezl i vesmírem.
No a ve světě se nemohu rozhodnout – delfín Flip, lvice Elsa, klokan Skipi, pes Lassie, kosatka Willi?
Asi bych dala na první místo Bílého tesáka.

Další odpovědi
Skeptik

Komisař Rex.

anonym

Goro,bílý pes!

Damiana

Taky bych u nás sázela na Bohouše. 🙂
Pokud vezmu jakákoli zvířata, nejen ta živá, vybavím si jich hned několik. Napadá mě ještě Žeryk, žralok z filmu Čelisti, který hodně ovlivnil nezbedné vodní hrátky, Spasitel Simpsonových, Benji, Bim a pochopitelně můj milovaný kocour Garfield!

aramah

Goro, ale nemyslím( goro bílý pes.)

anonym

V každé zemi je víc známá jiná filmová postava,ať zvířecí nebo lidská .. Záleží na propagaci nebo oblíbenosti filmu v dané zemi.