Putin

Jaký je váš oblíbený dokument?

Otázek o oblíbených filmech je tady dost, ale jaký je váš oblíbený dokument? 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dokument „Sicko“ o americkém systému zdravotního pojištění – je to fakt síla,doporučuji shlédnout,kdo to ještě neviděl!!!
Lze stáhnout na ulozto.cz

Další odpovědi
Zvěřolesný

V poslední době se mi hodně líbil Vlak do darjeelingu od ČT a všeobecně různé dokumenty spojené s cestováním.

klumprt

Teď nedávno mě zaujaly Technické divy světa na ČT v sobotu před osmou večer. Nevím jestli to už skončilo, díval jsem se spíš náhodně. Trochu bulvární forma, ale zajímavé to bylo.

gecco

Jeden asi nevypíchnu – ale obecně o přírodě a přírodních vědách a technice…
😉

Forrest Gamp

přírodní dokumenty o potápění se žraloky se Stevem Lichtagem

anonym

S oblibou sleduji cokoliv naučného. Ovšem myslím skutečně naučného. Tedy co použiji v každodenním životě, anebo alespoň v určitých pravděpodobných situací. Přežití v divočině – o rostlinách, živočiších, houbách (jedlé/jedovaté/…); technologie – industrializace, zdraví, aktivity, … Konkrétněji právě dokumenty o přežití – ať už s primitivními dovednostmi, či pokročilými technologiemi. (Tedy i studium způsobu života domorodců – jak přežívají, co jí, co loví, jak se maskují, jak odhání hmyz, jak rozdělávají oheň, …)

Šidlo

borat a bruno…BaronCohen má ohromný dar vytiahnuť z ľudí pravdu a autentické reakcie…navyše, je to strašne provokatívne a smiešne