iwetax

Vtipná komedie

Poraďte nějakou komedii u které budu mít záchvat smíchu. Ten jsem měla třeba u francouzské komedie Návštěvníci nebo u filmové verze Mistr Bean.

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím,jestli zrovna záchvat,ale zkuste,pokud neznáte „Lásku nebeskou“.Jestli chcete mít opravdu záchvat,pusťte si zasedání Parlamentu.

Další odpovědi
quentos

Nuda v Brně, ale ten jste určitě viděla

BEAES

Zapněte si dnes TV po 21hod.,sice to není komedie, ale občas to tak i vypadá. Bude tam pořad o vaření a výroky šéfkuře vás jistě pobaví, doporučuji si pustit na netu i tento díl…
http://prima.stre­am.cz/ano-sefe/442987-ano-sefe-iii-2

anonym

„doktor od jezera hrochů“-myslím,že se určitě pobavíte.

Wareg

Nesvatbovi, Vybíjená, Mládí v trapu, Road Trip…

oskar

Libaš jako Bůh.

anonym

Plnou parou vzad-pokud nevidela.tak se pobavite.

Lucimia

Slunce seno – všechny díly 🙂

mskom2

Zkuste Scary Movie-(děsnej biják)

kropitko

Ten parlament taky doporučuji,ale to je tragikomedie

anonym

co takhle „Doktor od jezera Hrochů“,ale zatím jen v kině.

kropitko

To bude asi dobrý,viděla jsem ukázky

kropitko

Jsem hrozně divný tvor,většinou mi komedie nepřijdou moc vtipné,kolikrát nechápu čemu se manžel tak chechtá,když už,tak to musí být něco ze života,vysloveně odpočinkového,mám ráda třeba Kameňák apod…