FUN.terča

Jaké znáte komedie??

Znáte nějaké komedie,které jsou velmi dobré??
Např..Pravá Blondýnka 1,2,3 nebo Domácí mazlíček,nebo Žáby k zulíbání 2,3.
Děkuji za odpovědi.....­........Jaké tedy ještě znáte??.....:D

Nejlepší odpověď
lukas.lukas

Těch znám fakt hodně 🙂
Drž hubu, Plnou parou vzad, Prci prci prcičky, Johny English atd.
Stačí se kouknout do Googlu, tam toho najdete spousta..
https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­afe=off&tbo=d&ou­tput=search&scli­ent=psy-ab&q=komedie&oq=ko­medie&gs_l=hp­.3..0l4.391.1223­.0.1256.7.3.0­.1.1.0.389.900­.2-2j1.3.0...0.0­...1c.1.gJVSZE­VomNM&pbx=1&bav­=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_cp.r_qf­.&fp=2ee1ca929ce0cd­a&bpcl=38897761&biw=1280­&bih=709

Další odpovědi
strapanka

Podla identifikacneho obrazku si mladucka 🙂

To asi nepoznas super komedie Navrat do buducnosti s Michaelom J. Foxom a Ch. Loydom z 80-tych rokov. Stoja fakt „za vsechny prachy“, kazda cast.

iceT

Návrat do budoucnosti je fakt dobrá komedie,stejně jako Uprchlíci-francouzská i americká verze,
http://www.csfd­.cz/film/12043-uprchlici/
http://www.csfd­.cz/film/15089-tri-uprchlici/

led

Komédií poznám veľa v rôznych podobách. Ale čo sa páči mne, nemusí sa páčiť vám.Spoliehať sa na recenzie, to je tiež len názor pisateľa (niekedy zaplatený tak dobre, že autor recenzie sa s vlastnou prácou ani nestotožňuje)
Delím ich na
1 dobré, vtipné – „Pat a Mat, A je to“
2 zlé, bez humoru, komédie len podľa mena
3 nudné
niekedy, ale, ich preradím podľa nálady, v ktorej ich vidím

taxio

Ten největší – to je dobrá komedie :)

Jo a ještě naše vláda to je taky velká komedie :D

venkovan

Daňové přiznání v České republice.
Ale je to silně hořká komedie.