Bawinka999

Znáte nějaký dobrý vtip?

Tahla otázka už tu sice byla, ale to je jedno
Doplňuji:
12 prosim

Nejlepší odpověď
iceT

Máma peče koláče.Její syn si ponoří obličej do mouky a říká:„Hele,ma­mi,jsem bílej“.Máma mu dá facku a řekne ať se jde ukázat tátovi.Táta mu dá taky facku a řekne ať se jde ukázat dědovi.Děda mu dá taky facku a clapec říká:„Jsem bílej pět minut a už mě štvete,huby černý.“

Další odpovědi
tom004

Malýho róma vyhodí už asi z x-tý školy kvůli špatnýmu
prospěchu a chování.
Starej róm neví už co s ním, a tak ho přihlásí do církevní
školy.
Mladej najednou začne nosit jen jedničky a i chování má
vzorný.
Starej se diví a ptá se ho, jak je to možný.
Mladej povida:
"Jdu tam do jedný místnosti, a tam je přibitej na zdi chlap.
Jdu do druhy místnosti, a tam je taky přibitej na zdi
chlap. V třetí místnosti taky chlap přibitej na zdi.
Tato, tam se s nikym neserou!

Nikkol

Pane, kouká vám kousek přirození !

  • to není kousek, to je celé..

barnajka

Není to přímo vtip, ale když mi to jedna kamarádka poslala, dost mě to rozesmálo. Zvlášť ten konec :))

MOUDRO DNE:
Cokoliv dáte ženě, ona z toho vždycky udělá víc!
Dej jí semeno – a ona bude mít dítě.
Dej jí dům – a udělá vám domov.
Dej jí potraviny – a promění je v jídlo.
Dej jí úsměv – ona ti dá svoje srdce.

Žena rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané. Takže když jí dáte ho*no, buďte připraveni přijmout tunu sr*ček.
My ženy jsme andělé… A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti :))))

A ještě teda přihodím jeden vtip, ale nevím jestli mu budeš ve 12 letech rozumět :)

Umřel Karl Marx a jakožto zarytý ateista jde přímou cestou do pekla. Hned na začátku říká čertům, že se zbytečně dřou, když tahají těžký kotel a zatápějí pod kotlem, zatímco Lucifer si jen válí šunky a užívá si. Mezi čerty vypukla nespokojenost.
Lucifer volá do nebe a říká:
„Pane Bože, mám tady nějakýho Marxe, podněcuje mi tu vzpouru. Nechceš si ho vzít k sobě do nebe? Já už si fakt nevím rady.”
„Dobře, pošli mi ho sem – já už si s ním nějak poradím”, odpovídá sebevědomě Bůh.
Za pár týdnů volá Lucifer:
„Pane Bože, tak co Marx? Nedělá problémy?”
„Ne ne, všechno je v pořádku.”
Za dva měsíce volá Lucifer znovu:
„Pane Bože, pořád mi v hlavě leží ten Marx. Fakt ti tam nedělá žádný problémy?”
„Ne, vše je úplně v pořádku.”
Za půl roku se Lucifer ozve zas a vyzvídá: „Pane Bože, tak s tím Marxem je pořád všechno oukej?”
A Bůh říká:
Tak za prvé: SOUDRUHU Bože…
A za druhé: NEEXISTUJU!!! :))

anonym

Hele,nepřehánějte to s těmi vtipy,bůh ví kolik má Bawinka999 roků!