cappuccino

Znate napoj Bubble tea?

Je to opravdu takovy zazrak, ze jsou lide ochotni za to tolik zaplatit?
Podle me je to sama chemie a jde jen o efekt. Presvedci me nekdo o opaku?

Nejlepší odpověď
elkon

To je další chyták pro ty, kteří se chytí na každou kravinu, jen aby byli IN.

Další odpovědi
Filip84

Já mám samovar. 🤷🏽‍♀️ Jiný čaj nepiju, studený čaj nerad. 😅 Proč bych měl, do řiti, pít studený čaj, když si můžu dát studený pívo? 🙄🙃😂

da ny

Znám, asi 10 let.
Ještě před 7 lety byla cena slušná.
Mně chutnal dávala jsem si Tapioku a liči kuličky. Už zanikly.
Byla tam rozpoutaná aféra, ohledně barviv, které nebyly 100% přírodní.
Obchůdky zmizely, zanikly, Konzumovala jsem nejčastěji v Českých Budějovicích (na Lanovce) nebo v Plzni.
Je spousta podobných nápojů, obchůdků. Originál Bubble tea to nebude.

cochee

Filip84 – tys asi Bubble Tea nikdy neviděl, že? Jinak bys nemohl napsat nic o Luftu…

cappuccino

Podle me je to obchod s lidskou blbosti!

Filip84

To je tak 70% obchodu, možná i víc! 😅

Filip84

Samozřejmě, že jde o to prodat. „Oni mají barák, automobil, barevnou televisi, tak si řeknou: ´co ještě nemáme?´, hrobku!

Prodáš jim sypaný čaj, ruský, nebo čínský, Cejlon. Jenže chceš na nich vydělat víc, tak jim prodáš čaj v pytlíku, „pošťácký“. Jenže „čaj není vodka, tolik ho nevypiješ“, no tak co, no, no tak Amíci vaří studený čaj. Tak jim uděláš studený čaj: vrazíš do toho tunu cukru (vlastně cukru už ne, ten už je drahý, kukuřičného sirupu! 🙄🤦🏽‍♀️), kyselinu, aby to mělo citrónovou příchuť, náklady na sud tři padesát, PETka třicet pět korun! 😎😅

No jenže to už ti taky nestačí, protože musí být Übermächtigung, růst růstu, musí se prodávat víc a víc. No tak co, tak se sejde Rada dvanácti nepřítomných, no a napadne je nápad: vrazí do toho Luft, to je (prakticky) zadarmo, zato cena značně zvýšená! 😎😅