Co si myslíte o Buble tea?

Myslíte si o tom. že je to dobré, a fajn pití, nebo tomuto nápoji moc nefandíte? Měli jste ten čaj někdo? Jak na vás zapůsobila jeho chut a co si myslíte o jeho ceně? Odpovídá cena kvalitě čaje?

Odpovědi
da ny

Velmi mi chutná, hlavně v letních měsících 🙂
Zkoušela jsem různé kombinace, u mne vede malina x kumkwat, liči kuličky + tapioka.
Kombinaci čaje s alkoholem jsem neochutnala a ochutnávat nebudu ;).
Bohužel cena je velmi přemrštěná :(
Více mi chutnají ovocné šťávy ve fresh baru Mangaloo např. na nádraží v Plzni, Praze…
http://www.he­le.cz/mangaloo-nadrazi-plzen
Doplňuji:
… má být. malina X kumquat z Bubbleology, stačí mi i samotné kuličky liči – želé.
Cena + obsah = „vyplatí“ se větší kelímek.
http://www.bub­bleology.cz/na­poje/

Radka.Barman

Vepište odpověď…Milujete lahodné Bubble Tea? Teď si ho můžete připravit dle vlastní fantazie i sami doma.
S pomocí našich originálních ovocných sirupů a praskacích kuliček značky Boba Vám to půjde lehce.

Na výběr máte z mnoha osvěžujících ovocných příchutí, které můžete lehce kombinovat:
liči, borůvka, jahoda, broskev, medový meloun, kiwi, maracuja, mango, ibišek, jogurt a další.

Nebojte se velké porce, naše ovocné sirupy se dají použít i na zmrzlinu, dezerty, či do mléka, zkrátka jak vás napadne.

Pravé Bubble Tea je však dokonalé až po přidání praskacích kuliček. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší ovocné chutě: jahoda, mango, liči, maracuja, pomeranč, borůvka, třešeň, kiwi, meloun kantalup, granátové jablko

Více informací naleznete na http://barman.cz/15-bubble-tea