Kulpix

Jaký máte názor na Bubble Tea?

Nikdy jsem ho nemèl ale nwm jestli je zdravej atd.

Odpovědi
Nuk nuk

Není to špatné, ani na chuť a osvěží to.
Co se týče zdraví, záleží, kde si ho dáte a jak moc je kvalitní. Ten pravý je z bílého čaje, ovocných šťáv a kuličky jsou ze sága nebo tapioky. v tomto případě do sebe kromě osvěžení dostanete i nějaký ten vitamín. Ovšem je to dražší.
Bubble tea seženete i levněji u různých stánků, ale tam už místo šťávy davají sirupy různého původu a o vitámínech tedy nemůže být řeč.

Luxx

na mě je moc sladký, ale jinak je fajn.. hlavně mě baví ty kuličky v tom :)