Kiki-M

Zdají se i slepým lidem sny?

Ahoj, hodně by mě právě toto zajímalo. Pokud jsou slepí úplně od narození a nemají představu o tom, jak to tady vypadá, můžou se jim sny zdát? Nebo mají jejich sny jenom jinou podobu, jak to „vidí“ oni?

Nejlepší odpověď
atriplex

Už to tady jednou bylo…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-sny-maji-slepi-lide

Další odpovědi
oskar

Ja myslím,že ano tak jako nám.

Radovan M

Určitě ano, myslím se to ani nebude mít nic společného s očima, ale bude to jen obraz vytvářený v mozku.

MIRANEK

SLEPEJ KAMARÁD MI POVÍDAL,ŽE JSE MU ZDAJÍ SNY ČISTĚ BAREVNÉ A HODNĚ VOŇAVÉ,UPLNE VŠECHNO PŘEŽÍVÁ VE VŮNÍCH.