Kubver

Pomůžete mně vysvětlit sen – víc v popisu?

Dost casto jsem mel prijemne eroticke sny. Krasne zeny, neobvykle mista. Ted uz se mi cxa 2mesice zda o stare tete co zemrela pred 8lety. Porad mi neco vyklada poletuje kolem a me to nezajima. Uz jsem se ji ve snu i ptal zda nema nejake mladsi kamaradky. Jak ji mohu dostat ze svych snu a mit zpet sve holky?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Sny a jejich vyznam

Odpovědi
zjentek

Tak to jsou sny o vztahu. Toto jsou jasná znamení- vypadá to, že už brzy nějaký navážeš a dolehne na tebe krutá realita, takže na ty holky raději velice rychle zapomeň. Jak vidíš, podvědomí už si tvé sny, cíle a fantazie maže samo. Je to přirozená obranyschopnost organismu.To abys v nastávajícím vztahu příliš netrpěl a dokázal jej protrpět v rámci únosných mezí až do jeho konečného rozpadu.