Avatar uživatele
Pavla77

Zanecháte něco po sobě?

Ahoj,
Myslíte si, že po odchodu z tohoto světa po sobě něco zanecháte? Popřípadě děláte něco pro to, abyste zde něco zanechali?

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga, lota, Anikitos, BergySeltzer před 2597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

Taky jen ten nápis na hrobečku.
Spoustu CD, která budou všem
k smíchu, protože v té době budou
nemoderní.

Přála bych si ten náhrobek dát na mou
zahrádku. Tam, kde jsou i mé kočičky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pavla77 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ano, určitě…
Minimálně dojem…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Tak to dneska nemůžu vědět. Jde o to, jak budu žít, teď si mi zasel brouka, musím to promyslet 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… minimálně na náhrobku nápis …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Doufám že ano. Bohužel, co všechno zůstane už asi nebudu schopen vyhodnotit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jistě, když nic jinýho, tak dvě hodný děti. A vzhledem k tomu také nějakou různorodou činnost pro ně a pro jejich děti, mých šest vnoučat. Je toho asi dost, snad si někdy vzpomenou. No a taky občas nějakou i „ostudu“.:-))) Na to si všichni vzpomínají nejčastěji (zejména manželka). Ale to už je náš úděl, že holky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Minimálně jednu přeloženou knihu a snad i jednu vydanou; spoustu odvedené práce, zejména několik desítek lidí, kteří díky mně umějí anglicky. A taky doufám, že minimálně jednoho šťastného člověka (až ji najdu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Kosti a vlasy, a možná i nějakou tu amalgámovou plombu, aby dědicové nevyšli na prázdno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Budu budovat kapitalismus, doufám, že aspoň 60 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zatím jsem o tom nepřemýšlela, inspirovala
mne až tato otázka (nedělám pro to nic).

Ale myslím si, že tu každý člověk po sobě
něco zanechá. Minimálně vzpomínku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Harampádí. Bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zubejda 1

Měli bychom zanechat -dobře vychované děti a jim něco do začátku,aby nezačínaly od nuly.
V naší rodině je tradice,že se rodiče postarají o bydlení dětí a ty tento zvyk přenesou vůči svým dětem.
Taková tradice,vlastní střecha nad hlavou,co jsem zdědila,tak dál udržuji a vylepšuji. U nás se šetřilo za každého režimu a to naštěstí z obou stran prarodičů a máme z toho prospěch dodnes i naše děti a vnoučata.
Akorát za komunistů se to šetření zadrhlo,to jsme byli všichni chudí,jak kostelní myši a taky nic nebylo.Už jsme to skoro dohnali.Bohužel,když tzv. „druhá strana“ to má zažité jinak,ve smyslu " starejte se,my jsme se taky museli postarat o sebe sami",tak je to těžké.
Ono je dobré se snažit,ale začátek je vždy od nuly,pokud tedy rodina rodičů nepomůže,všechno projí a procestuje,tak je to pak taková dědičná bída z generace na generaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Ano, děti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek