stanislav128

Jaky je pravý smysl života?

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka názoru. Můj? Smysl života je milovat se a množit se – takže se zdá, že ho nejlépe chápou cikáni :{DDD> – , ale také tvořit a něco po sobě zanechat (to už zase tak dobře nechápou, většina po sobě zanechává leda spoušť).

677 hitů. Že by otázka byla vložena po678té? (viz odkaz).

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=smysl+%C5%BE­ivota

Další odpovědi
Alesh

To možná budeš trochu tušit, až se budeš ve svých 60, 70, nebo 80 (víc bych ti asi nedával:-) sklánět nad hrobem, ale možná ani to ne! … njn, život je jedna velká hádanka! 😉

venkovan

Narodit se, předat geny, podpořit je aby i ony mohly jednou předat geny a zemřít. To všechno okolo je jen nadstavba aby se ten cíl uskutečnil. Někdo ale ještě k tomu přidává mnoho marnotratnosti.

Drap

Pravý smysl asi každý vidíme někde jinde, a každý si ho jinak určíme. Důležité je, aby jsme ho pokud možno dokázali svým životem naplnit.

Deli

Podle mne cesta. A vše a všichni, co na ní potkáte.

mosoj

Dobrá otázka na kterou neumím odpovědět.
Přece život nevznikl proto, aby se tvorové množili. Množení je proto aby se zachovali.
Ale proč život vznikl ? tam bych hledal smysl života. Velmi dobrá otázka ! na kterou ale nejde dost dobře odpovědět protože to zřejmě nikdo neví.

Ve své úvaze vycházím z předpokladu, že vše ve vesmíru má nějaký důvod a příčinu.

led

Na túto otázku doteraz nikto v celej histórii nedokázal odpovedať. Každý tvrdil svoju „pravdu o zmyslu života“, niekedy aj za cenu krveprelievania.
napr. náboženské vojny, inkvizícia, džihád

hanny 2

V dnešní době je to boj o přežití.....

BELA81

Žít,ctít,milo­vat,učit se novým věcem a dovednostem.U kaž­dého je to něco jiného.A taky najít sebe,poznat co vlastně chci,pochopit lidi proč jsou takoví jací jsou.Tohle je složitá otázka.

anonym

Do kdy to máte mít vyplněné?
http://www.ar­bointeractive­.cz/down/netmo­nitor/odpovedi­.cz.pdf

Mtc

Smyslem života je přežít a udržet se naživu :DDD Všech!!!