jirka F

Za co jste kdy nejvíce děkovali Bohu?

Já asi nejvíce za to že je celá moje současná rodina cítí dobře.

Odpovědi
Kelt

Asi za to, že mne nevzali na jedno místo, kde za pár měsíců došlo ke smrtelnému úrazu. A že jsem z jiného místa včas odešel, protože se tam stalo to samé.

Kepler

Bohu jsem nikdy za nic doopravdy neděkoval, když tak jenom obvyklým slovem úlevy. Myslím, že bůh není, anebo je mu všechno jedno. To spíš: to byla ale klika! Nebo jsem vděčný za každý nový den, že ještě žiju v relativním zdraví (tedy aspoň bez závažných chorob). No a samozřejmě mám radost, že se dobře daří dětem i vnoučatům.

Rokio

Já věřím, že Bůh je sám vesmír. Nejvíce jsem děkoval Bohu, že jsem úspěšně odmaturoval. Můj otec pravidelně chodil do kostela a modlil se za mě, abych ji dal.

poznámka: Neříká se bohu, ale Bohu, protože s nejvyšší pravděpodobností myslíš křesťanského boha.

Kryšpín

Nýní, že máme premiéra nebojsa, protože se rozhodl uzavřít hranice a nebojí se Bruselu, však již velká dáma Uršula von der Leyenová předsedkyně Evropské Komise kritizuje uzavření hranic, že to omezuje cestování obchod a možná humanitu.
Být nahoře některý přítel Bruselu na př. co běhal v Itálii v negližé se svoji chloubou, neb ten jak jeho spolupracovnice dřela jako kůň i noci / psala SM esky /, případně další odborník jak prodal výhodně OKD, tak jsme během krátké doby měli Itálii.

Drap

Neděkuji Bohu.

Roman71

Především za to, že jsem ho mohl poznat a stát se jeho ctitelem.
Jinak denně děkuji Bohu za výkupné jeho Syna Ježíš Krista, sílu svatého ducha, moudrost, péči a lásku, kterou nám nedokonalým lidem poskytuje, planetu zemi, všechna ta nádherná stvoření a spousty dalších věcí.. 🙂

Lgee

Za to že tato otázka není uzamčena
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pripousti-buh-utrpeni-protoze-uz-nema-silu