Agneta

Kdyby vám zatelefonoval Bůh, co byste mu řekli?

Respektuji všechny odpovědi:DDD
Děkuji:D

Nejlepší odpověď
gecco

  • Prosím, ´jméno´…
  • „Tady Bůh.“
  • Di do pr…, srandisto…

Klap…
😉

Další odpovědi
annas

Zeptala bych se,

1. Zda je ten „pravý“
2.. Když jeho mlýny melou pomalu., proč využívá „jatka“?

redy

Asi bych ze sebe nedostala kloudný slovo.
Protože sem přesvědčena že není, a najednou haló tady Bůh:-)
Určitě bych chtěla aby babčina byla zdravá, min. do stovky 🙂

marci1

Pane Bože, zruš prosím na tomto pozemském světě zlo a hlupáky! 🙂

dudu

Ahoj bože. Zdraví Tě mušinec reprezentující lidstvo . Respektuji, že jsi virtuální a námi lidmi jsi byl vytvořen k našemu obrazu. Kvůli tomu se nemůžeš efektivně bránit a lidmi jsi zaúkolován permanentně řešit důsledky jeho neřesti.
Netrap se průšvihy člověka, i když se chová jako hmyz nejvíce škodící své velké matce Gai. Jen prosím naposledy zvaž skutky i možné důsledky dalšího setrvání lidského plemene na planetě Zemi. Je opakování potopy opravdu nezbytné?

chachar1922

Pane bože co chceš.

AmazedWolf

„Nedělej si ze mě prd*l!!!“

Emefej

Pogratuloval bych mu ke čtyřicátému Slavíkovi.

johana 56

Pane Bože, tobě přeji příjemnou službu na centrále, celému světu zdraví a mír.
Dohlédni, prosím, občas na nezdvořáky, snad se polepší.Děkuji.

anonym

Pane Bože, proč jsi nedal rozum všem, jen mně a pár vyvoleným? Těm ostatním, pro koho to je „blbost“ , nevolej!

led

Bůh skrze Pápeže Františka telefonuje věřícím…
„Můžeš mi tykat, řekl studentovi“, Nešlo přitom o první případ, kdy nynější papež zavolal obyčejnému smrtelníkovi
Zdroj: http://www.li­dovky.cz/papez-telefonuje-vericim-muzes-mi-tykat-rekl-studentovi-pe5-/lide.aspx?c=A130822­_135539_lide_mct

Zjavne by som ho pozdravila „dobrý deň“ pekne po slovensky, veď ak volá, snáď vie, komu volá, pretože je vševedúci a ako taký ovláda aj slovenčinu, češtinu a ďalšie svetové jazyky

ivzez

Dobrý den, jméno příjmení,
čím Vám mohu pomoci?

Reezo

Asi to, že to posral. Omlouvám se za hrubost… 🙂

lexx

dej sem číslo, vyzkoušíme

Awe

marci1:A lidstvo by vymřelo…

Myslím si že mě by nevolal, on moc dobře ví co jsem zač

anonym

proč voláš zrovna mě, Neznabohovi

Mirdas

To je dost!
Pro Boha, kde jsi byl?

Hanz Blažek

Jdu jinou cestou do stejného cíle jako Ježíš, díky.

anonym

Nic ,protože je to blbost.

zjentek

pověz draku, kdo dal lidem oprávnění chlastat a hulit? A proč jako? A když to tak funguje, tak jakej jsi měl teda důvot dávat jim jenom mléko?

led

boreczech
„proč voláš zrovna mě, Neznabohovi“
Předpokládáná Boží odpověď:
„Synu, všichni jste dítky Boží, ti, co ve mne věříte i vy, co nevěříte, protože mě neznáte. Je to na tvém svobodnem rozhodnutí. Dnes již nemusíte, jak bylo ve středověku, uvěřit v Boha, Ducha i Syna svatého, nebo zemřít. “