Gestas

Z kterých předmětů jste maturovali?

Nejlepší odpověď
Emefej

ČJ, RJ, FCH a CHT.

Další odpovědi
Drap

ČJ,RJ,TCH,ST

dudu

Čeština, ruština, ekonomika a organizace, účetnictví, chov hospodářských zvířat a obhajoba maturitní práce.
Příští měsíc máme sraz po padesáti létech. Tehdy jsme prožívali podobné situace o nichž vypráví film Rebelové. Při jeho sledování jsem vždy naměkko.

RyuzakiKate

Čeština, angličtina, biologie, chemie. Jeden z nejlepších dnů mýho života.

GM

Čeština, Angličtina, Ruština, Organizace a technika zahr. obchodu.

Rokio

Český jazyk, anglický jazyk, ekonomika, účetnictví + praktická zkouška (účetnictví, písemná a ústní komunikace a informatika)

ivzez

Čeština, ruština, němčina a dějepis

Lamalam

ČJ, NJ, F a CH.