Avatar uživatele
df

Vsadíte si na vítězství Joea Bidena v prezidentských volbách?

Jelikož vyhraje (dle věštců)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 21 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Nevsadím. Jen čekám, s jakou špínou přijdou tzv. Demokrati, kteří nenávidejí demokracii. Momentálně zdržuje Donalda Trumpa od prezidentské kampaně vykonstruovaný soudní proces v New Yorku. Připomíná to banánovou republiku, kde porota předvádí, jak moc nenávidí Trumpa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ne, nikdy jsem si na nic (nikoho) nevsadil a ani nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Demokrata by v osučasnosti volil už vážně snad jen pomatenec. Anebo pánko podnikavý, ochotně investující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nevsadím, nedělám to. 😅

Vyhraje a nejde vůbec o žádnou věštbu. Je to logika propagandy, antipropagandy a nastavení „konkurence“.

Gringos nemají přímou volbu presidenta, jako my, ale volí volitele – ti pak volí presidenta, no a podle toho, z jaké strany volitel je, takového presidenta, potom, volí.

Nikdy není protikandidát, vždycky jde o jakousi formu aukce: buď bude osoba A, nebo bude osoba B, výsledek bude prašť jako uhoď. Jasně, křupanům se, na oko, udělá opačná politika – v nepodstatných věcech. V podstatných věcech drží basu – ten nebo ten „kandidát“. 🙄😅

Myloše Virosu by také volil jenom „blázen“ (krom Kájínka – ten měl nárok! 😅). A? Vyhrával! Dokud mohl: vyhrával! 🤷‍♀️

Každopádně, my to nezměníme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Jistě, vsaď si na něj všechny své úspory! Od listopadu bude klid… 😂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Určitě ne. Bidena moc nemusím. Není podle mě příliš chytrý, takže to není můj favorit.

Jiný prezident podle mě bude lepší, pokud budou jeho oponenti alespoň za něco stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě nevsadím, i kdyby to bylo 100 x potvrzeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne, Amerika mě nezajímá a věštci také ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Ametyst: neprožívej to tak

Avatar uživatele
Ametyst

Df: každá lumpárna začíná v Americe, tak proto. Mám čas si shánět informace, a procvičím si angličtinu.

Avatar uživatele
df

Ametyst: musíš jít až ke zdroji. Jinak je to slepá ulička

Avatar uživatele
Ametyst

Df: Jistě. Sleduju Kongres i Senát. Přímou řeč, ne komentáře. Už vůbec ne komentáře od pražských pisálků.

Avatar uživatele
df

Zjentek: Nezáleží na tom, koho budou lidi volit. Vůbec

Avatar uživatele
df

Zjentek: Nezáleží na tom, koho budou lidi volit. Vůbec

Avatar uživatele
Pepa25

df: A na čem tedy záleží? Na úplňku? Panebože, kam se poděl zdravý selský rozum!

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Nemůžeš od něj chtít selský rozum, když ten ho nikdy neměl a pochybuji, že vůbec ví co to je

Avatar uživatele
df

Elita, nikým nevolena, která tahá za nitky. Ale koukám, že s odpovědí na své otázky si vystačíš sám. Proč se tedy ptáš?

Nový příspěvek