zjentek

Jak co nejefektivněji zpomalit nevyhnutelný proces žití?

Třeba v případě, kdy extrémně rychle utíká.

Nejlepší odpověď
da ny

Ubrat tempo.
Relaxovat, odpočívat.
Člověk nemusí být všude, nemusí mít všechno.
Nemusí být vše hotovo hned. 😉

Další odpovědi
aliendrone

Nebuď troškař, jen zpomalit. PCHE! 😐
Proč ne rovnou ZASTAVIT? 😉
Taková naládovaná brokovnice (stačí i jednuška) spolu s hlubokým pohledem do ústí hlavně… Zbytek domyslíš sám, ti věřím, že na to přijdeš. 😉 😁 😁

Jinak měnit rychlost plynutí času – počti si něco od Alberta velikého (OTR). Stačit bude i populárně naučná literatura, není třeba striktně odborné publikace. 😉 🙂

Rokio

Důležité je události prožívat a mít nějakou životní náplň. Dále práce způsobuje pocit zpomalení času, a proto je dobré i v důchodu pracovat, což je doba, kdy čas letí.

elkon

Další bláboly.

Lurius

Čas nezpomalíš, ale můžeš mu dát vyšší hodnotu, nejde o to se snažit za každou cenu něco dokazovat, ale naučit se vážit i sám sebe a svých potřeb

Tom Chrastil

Nedá se zpomalit. Dá se ale každý okamžik vytěžit. Jak práce, tak odpočinek, jak povinnost, tak zábava, mohou dávat vědomí, že jsi ubíhající čas neztratil.