Rokio

Víte, že vás uživatele Odpovědi.cz mám rád a považuji vás za hodné lidi, kteří se mi snaží pomoci?

Vím, že zdejší uživatelé to se mnou myslí dobře a věnují mi svůj čas, který by mohli využít lépe.

Já ale rád zlobím a rád provokuji uživatele Mc Merkurion a Edison. Oba ale považuji za hodné lidi, kteří jsou inteligentní, mají slušné znalosti ve svých oborech a mají úctu ke druhým lidem.

Uvědomuji si, že registrovaní uživatelé na této webové stránce si přejí, abych se choval normálně a pořád neotravoval. Já Rokio, jsem prostě Rokio. Co můžete od Rokia čekat? Rokio je králem všech trollů a je to následník Michala K.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… víš, na Michalovi bylo sympatické, že ho zajímali plavkyně, to jest ženy … no, a do toho máš ty daleko …

Další odpovědi
Edison

Mě to je třeba úplně ukradený…

Kelt

I když mám o některých uživatelích určitou představu o tom, odkud jsou a v čem se vyznají, velká většina chce být zajímavá. Konečně, tak jako máme jedinečný hlas, otisky prstů , tak máme také charakteristický projev psaný i mluvený.

zjentek

Tak to se prober synku! Za Kolesu jsem TADY JÁ. );