Rokio

Víte, že si nemyslím, že jsou všichni proti mně?

Tak zjentek je se mnou, _Bůh_ je se mnou, jirka F je se mnou, Marty Koller je se mnou a i další uživatele Odpovědi.cz, na které si teď z hlavy nevzpomenu.

Mezi mými přátele táhnou se mnou Michal V., Adam M., Martin V. a Martin P.

Z cizích lidí mě podporuje finanční poradce, bývalá majitelka ateliéru s uměním, praktický lékař a několik učitelů.

Chci tím napsat, že nejsem nějaký paranoik, který si myslí, že každý se mi snaží ublížit a nejsem názoru, že mám vždy pravdu a nejsem dokonalý.

Nejlepší odpověď
Disraeli

OK. Nic víc jsem vědět nepotřeboval. ;) Jen jsem se ještě nerozhodl, jak s touto informací naložím… dnes asi budu mít bezesnou noc. 😅Teda! Takového brouka si mi zasadil do hlavy…😂
Paranoici i „skoroparanoici“ by měli mnohem lehčí život, kdyby nebyli tolik sebestřední a došlo jim, že většině lidem jsou úplně ukradení a nestarají se o ně. Ostatní nejsou při nich, ale nejsou ani proti nim. ;) Nezajímají se.

Další odpovědi
zjentek

No dyť! Já budu vždy při tobě, to přece víš. Jsem přesvědčen, že mně to vrátíš, až budu potřebovat já. (;

Drž se chlape, mám tě rád>>>
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E4SAN6SlMp4

Drap

Nám je celkem jedno co si ty myslíš.

jirka F

Jo já jsem taky při tobě. Jediný o kterých si to nemyslím je lotr2008 ten je mně trochu protivný.

elkon

Ten výčet v první větě hovoří sám za sebe, více nemá cenu se k tomu vyjadřovat.

Marty Koller

Děkuji🙂👍že sis na mě vzpomněl, já tě mám rád

_Bůh_

Tak je tu řada normálních lidí. Rokia samozřejmě podporujeme. 😊

Je tu jen pár trollů typu Ametyst a led.

Marty Koller

Bůh: Jediný troll jsi tu ty😀

zjentek

Elkon neryp kua 🤦‍♂️

zjentek

Původně jsem ti chtěl odpovědět větou: vidíš, už se pomalu uzdravuješ. Ale ještě nejsi ve fázi, abych si byl jistej, že si správně vyložíš a tak jsem tuto variaci zavrhl. Tak zatím čau.

zjentek

Jinak vskutku zajímavá otázka. Asi budu muset dát ti hvězdičku. (;

Rokio

zjentek: Děkuji.

Disraeli

Ale on ti tu hvězdičku nedal… 😔 smrad jeden. Slibuje a kde nic, tu nic. Já bych ho zabanoval. 👉