NoraJames

Vir na androidu prosím pomoc ☹

Dobrý den, omylem jsem klikla na stránku xrube.com na svém tabletu 😁 ☹ a napsalo mi to něco jakoze na mém androidu se objevily 3 viry z pornowebových stránek :O :O stáhla jsem si AntiVir a to mi žádné viry nenašlo :-\ co mám dělat? Prosím o radu

Odpovědi

Omylem. :D Za to se nemusis stydet.
Co jsi stahla za antivir? Ja pouzivam AVG a vsechno z techto pochybnych stranek to chyta… teda doufam.

badisko

stahnou si jinek antivir .....treba Eset …nebo eventuelne Avast …no jen mi rekni pro ci stahujes antivir az ..kdyz nastane problem …!!! Antivir popripade s firewallem je jednen ze zakladnich programu ve vetsine ..OS …kdyz jsou dobre baliky ..treba jako comodo insternet security …kaspersky insternet security..avast ma take firewall..
pro android …
avast .. https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.avast.android­.mobilesecuri­ty&hl=cs
comodo .. https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.comodo.pimse­cure&hl=cs
kaspersky ..https://pla­y.google.com/sto­re/apps/detail­s?id=com.kms.fre­e&hl=cs
nebo proste do Google play napis antiviruz a vybirej …
Hele nezda se ti lepsi reseni virum predchazet pomoci ..zminenych antiviru nez pak resit jejich odstraneni ?…
Doplňuji:
A vubec statisticky je vic viru na e-mailech na strankach volne pristupnych a casto navstevovanych nez na pornostrankach …:D

Majkl95

Zkus reset do továrního nastavení ;) akorát se ti asi všecko smaže ale za blbost se platí :(

Bedy

Zajímavé je, že se Vám objevily 3 viry, ale antivir nic nenašel? To jako ty viry měly napsáno v sobě že jsou viry nebo to jsou jen vyskakující okna reklam?
Určitě v Androidu mějte nainstalovaný antivir – pravda, zpomaluje to trošku přístroj, ale Android je pomalý sám o sobě, tak to na výkonných přístrojích ani nebude prakticky znát. Osobně mohu doporučit AVG Antivir.

Nicméně antivir pro telefon či tablet je spíš určen pro prevenci a předcházení té infekci, nikoliv však úplně k řešení, tedy odstranění té infekce. Tady je v řadě případů lepší obnovit přístroj do továrního nastavení – buď tzv. trojhmatem (to se dělá spíš u mobilů) nebo zvolit jednodušší postup, nicméně v krajních případech nepoužitelný, a to skočit do menu do nastavení, sjet dolů a tam zvolit položku Obnovit tovární nastavení dat.

fandosaurus

Jestli ti to na té stránce vyskočilo jako reklama tak se neboj, nemělo by to nic udělat.. udělalo by to něco jen kdyby si na tu reklamu klikl… BTW: Na takový stránky se omylem nekliká :D