martin14

Jak zrušit oznámeni reklam na smarthphonu?

Na mém samsungu galaxy pocket mi pořád vyskakuje reklama s tim že jsem možná vyhrál iPhone a ostatní takove reklamy, jak prosím vás zruším

Odpovědi
Bedy

No, nesmíte stahovat každou apliakci, co kde najdete. Tohle je bohužel typické pro Android, takže navrhuju projet seznam aplikací a postupně je poodinstalovávat a uvidíte, která za tím stojí.
Nebo si obnovte telefon do továrního nastavení, tím se smaže všechno a pojedete s čistým štítem na novo. Tuto mžonsot najdete v nastavení telefonu.

Příště si dávejte pozor, co stahujete za aplikace a odkud je stahujete. Doporučuju mít i v telefonu nainstalovaný antivir, například AVG Antivirus Free – Android je plný virů a různých nebezpečných aplikací, které Vám třeba mohou posílat i drahé premium SMS za 70 Kč apod. Antivir v řadě případů může pomoci, ale ne vždy.Na druhou stranu se připravte i na to, že ten antivir bdue trochu znát na výkonu mobilu.
Jinak si opravdu dávejte pozor na aplikace pro Android, aby to nedopadlo třeba jako v tomto případě – http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801­080926/obsah/221027-aplikace/

ZawyCZ

Tyto reklamy tam natahaji aplikace, ktere si stahnete z marketu. Kdyz je tam nechcete, tak se odpojte od internetu. Jinak to asi nepujde :)

eso123

Lze si vybrat ze třech možností-

  1. Nestahovat všechny možné free aplikace v marketu co pak nevyužijete

2)Reklamy většinou mají free aplikace a většinou lze najít tu samou aplikaci akorát za peníze kterou když si koupíte tak by eventuelně reklamy být od těchto koupených aplikací být neměly
3)Mít v mobilu vyplou wifi či internet v mobilu.Díky připojení totiž reklamy chodí

Jenom takový dodatek- na horní hlavní liště kam reklamy chodí by mělo být vždy u té rekamy napsáno toto např. Ad by: Japanese Garden Live Wallpaper.

Postupně si lze poznamenávat jaké aplikace nejvíc dávají reklamy a později zvážit zda-li ji neodinstalovat,kou­pit si ji,nebo dál trpět reklamy :)