22aa

Jakej film koupit na Google Play, když mně uživatel ge0rge doporučil Android?

Dobrý den.
Jak jsme se bavili o SE J220I tak jsem viděl odkaz na android ale nevím jakej film z google play koupit?
Prosím nevíte jakej film koupit?
Jestli anděl páně 2 nebo nevim.
Android by se mi hodil pouze na pc kvůli hrám když na ps4 hry nejsou peníze ani na ramky,grafiku atd.
Děkiji. 22aa.

Odpovědi
Edison

Jasně… Android na PC… Co to je za film? Já myslel, že to je OS. Jdi už do háje s těmahle hloupejma dotazama… Nevíš ani co máš, ani co chceš… Vykašli se na všechno s koukej mazat mezi lidi!

anonym

když nevíš jaký film tam koupit no tak tam žádný nekupuj.

Nemusíš kupovat nic, nikdo tě nenutí, tím spíš když ani nevíš co vlastně chceš a nechceš. Nekupuj nic a ušetříš, finito 🙂 A jestli něco kupovat chceš, tak si to pro mě zamě kup ale sám musíš vědět co. Android jsem doporučil prostě proto že je to mnohem univerzálnější operační systém a aplikační platforma pro jakoukoliv další činnost než jakou poskytují hloupá zařízení s jednoúčelovým firmwarem, mé doporučení nemělo vůbec nic společného konkrétně s google play, můžeš filmy do adrdoid zařízení čerpat odkudkoliv, z torrentu, z ulozto, z netflixu, z itunes, odkudkoliv chceš, …

Rokio

Nejlepší je stahovat filmy přes web ulož.to. Zde je odkaz na film Anděl Páně 2: https://uloz.to/fi­le/uZoHQFW1Um­cw/andel-pane-2-dvdrip-bat24-avi
zdroj: uloz.to

elkon

Další cancy, které tu jen zabírají místo…

22aa

A navíc android je další levná cetka se zbytečnejma aplikacema čísnkejma virama a navíc se snadno rozbije. Sony ericsson,nokia,lg jsou mnohem odolnější než po rozbití mobilu do dvou dní místo muziky přehrávat a čumět na filmy s blbkou maruškou immerovou kamarádkou a blbkou bejšovcovou? Tak mi prosim nabídněte na co koukat ve škole o VP =VÁNOČNÍ POSEZENÍ když jste tam moc chytří. Finito.

Lgee

Elkon – filmy zas tolik místa nezabyraji.

anonym

😁 … myslím že to Elkon myslel maličko jinak.

anonym

no ale i kdyby to myslel takhle, filmy že místo nezabírají ? Když je chceš ve 4K nebo 3D připrav si minimálně 20–30GB na jediný film 🙂 Mě to přijde i na dnešní kapacity docela dost.