Pokročilý

Jakej film koupit na Google Play, když mně uživatel ge0rge doporučil Android?

Dobrý den.
Jak jsme se bavili o SE J220I tak jsem viděl odkaz na android ale nevím jakej film z google play koupit?
Prosím nevíte jakej film koupit?
Jestli anděl páně 2 nebo nevim.
Android by se mi hodil pouze na pc kvůli hrám když na ps4 hry nejsou peníze ani na ramky,grafiku atd.
Děkiji. 22aa.

Odpovědi:

Stříbrný

Jasně... Android na PC... Co to je za film? Já myslel, že to je OS. Jdi už do háje s těmahle hloupejma dotazama... Nevíš ani co máš, ani co chceš... Vykašli se na všechno s koukej mazat mezi lidi!

Zlatý

když nevíš jaký film tam koupit no tak tam žádný nekupuj.

Nemusíš kupovat nic, nikdo tě nenutí, tím spíš když ani nevíš co vlastně chceš a nechceš. Nekupuj nic a ušetříš, finito :-) A jestli něco kupovat chceš, tak si to pro mě zamě kup ale sám musíš vědět co. Android jsem doporučil prostě proto že je to mnohem univerzálnější operační systém a aplikační platforma pro jakoukoliv další činnost než jakou poskytují hloupá zařízení s jednoúčelovým firmwarem, mé doporučení nemělo vůbec nic společného konkrétně s google play, můžeš filmy do adrdoid zařízení čerpat odkudkoliv, z torrentu, z ulozto, z netflixu, z itunes, odkudkoliv chceš, ...

Stříbrný

Nejlepší je stahovat filmy přes web ulož.to. Zde je odkaz na film Anděl Páně 2: https://uloz.to/…
zdroj: uloz.to

Bronzový

Další cancy, které tu jen zabírají místo...

Diskuze k otázce

Pokročilý

22aa

A navíc android je další levná cetka se zbytečnejma aplikacema čísnkejma virama a navíc se snadno rozbije. Sony ericsson,nokia,lg jsou mnohem odolnější než po rozbití mobilu do dvou dní místo muziky přehrávat a čumět na filmy s blbkou maruškou immerovou kamarádkou a blbkou bejšovcovou? Tak mi prosim nabídněte na co koukat ve škole o VP =VÁNOČNÍ POSEZENÍ když jste tam moc chytří. Finito.

Bronzový

Lgee

Elkon - filmy zas tolik místa nezabyraji.

Zlatý

ge0rge

:-D ... myslím že to Elkon myslel maličko jinak.

Zlatý

ge0rge

no ale i kdyby to myslel takhle, filmy že místo nezabírají ? Když je chceš ve 4K nebo 3D připrav si minimálně 20-30GB na jediný film :-) Mě to přijde i na dnešní kapacity docela dost.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 986
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 474
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 404
Zlatý led 321
Zlatý Dochy 301
Zlatý Drap 298
Zlatý beer 297

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.