Avatar uživatele
22aa

Jakej film koupit na Google Play, když mně uživatel ge0rge doporučil Android?

Dobrý den.
Jak jsme se bavili o SE J220I tak jsem viděl odkaz na android ale nevím jakej film z google play koupit?
Prosím nevíte jakej film koupit?
Jestli anděl páně 2 nebo nevim.
Android by se mi hodil pouze na pc kvůli hrám když na ps4 hry nejsou peníze ani na ramky,grafiku atd.
Děkiji. 22aa.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1639 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jasně… Android na PC… Co to je za film? Já myslel, že to je OS. Jdi už do háje s těmahle hloupejma dotazama… Nevíš ani co máš, ani co chceš… Vykašli se na všechno s koukej mazat mezi lidi!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

když nevíš jaký film tam koupit no tak tam žádný nekupuj.

Nemusíš kupovat nic, nikdo tě nenutí, tím spíš když ani nevíš co vlastně chceš a nechceš. Nekupuj nic a ušetříš, finito 🙂 A jestli něco kupovat chceš, tak si to pro mě zamě kup ale sám musíš vědět co. Android jsem doporučil prostě proto že je to mnohem univerzálnější operační systém a aplikační platforma pro jakoukoliv další činnost než jakou poskytují hloupá zařízení s jednoúčelovým firmwarem, mé doporučení nemělo vůbec nic společného konkrétně s google play, můžeš filmy do adrdoid zařízení čerpat odkudkoliv, z torrentu, z ulozto, z netflixu, z itunes, odkudkoliv chceš, …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nejlepší je stahovat filmy přes web ulož.to. Zde je odkaz na film Anděl Páně 2: https://uloz.to/fi­le/uZoHQFW1Um­cw/andel-pane-2-dvdrip-bat24-avi
zdroj: uloz.to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Další cancy, které tu jen zabírají místo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

A navíc android je další levná cetka se zbytečnejma aplikacema čísnkejma virama a navíc se snadno rozbije. Sony ericsson,nokia,lg jsou mnohem odolnější než po rozbití mobilu do dvou dní místo muziky přehrávat a čumět na filmy s blbkou maruškou immerovou kamarádkou a blbkou bejšovcovou? Tak mi prosim nabídněte na co koukat ve škole o VP =VÁNOČNÍ POSEZENÍ když jste tam moc chytří. Finito.

před 1630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Elkon – filmy zas tolik místa nezabyraji.

před 1639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁 … myslím že to Elkon myslel maličko jinak.

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no ale i kdyby to myslel takhle, filmy že místo nezabírají ? Když je chceš ve 4K nebo 3D připrav si minimálně 20–30GB na jediný film 🙂 Mě to přijde i na dnešní kapacity docela dost.

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek