Atomík

Jak obnovit tovární nastavení na telefonu s Android OS?

Poradíte nějaký univerzální postup jak obnovit na telefonu s Androidem Tovární nastavení? Ideálně aby to fungovalo na Huawei, Samsung, Sony a OnePlus značky.

Tady je návod, který jsem našel.
https://www.sve­tandroida.cz/ob­noveni-do-tovarniho-nastaveni/?ut­m_source=odpo­vedi&utm_medi­um=tomrucni
Znáte i jiný?

Nejlepší odpověď
elkon

V každém telefonu to máš v nastavení. Není potřeba nic vymýšlet.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

V článku máš popsáno vše. Pokud je možno mobil/tablet spustit do nabídky OS, pak je v Nastavení nabídka „obnovit tovární nastavení“. Pokud data nezazálohuješ, nebo je nemáš uložena na Google, pak o ně přijdeš.
Pokud není možno spustit OS, pak nutno postupovat pomocí kombinace stisku zesílení a vypinače. Popsáno je v článku, ve Tvém odkaze, ke konci. Pokud je mi známo, jiný způsob neexistuje.

Petr1491

V každém androidu je nastavení, kde vyhledáš tovární nastavení. Toť vše. Otázka 30 sekund.