Peťulinečka

Pou .. jak ho jednoduše stáhnout ? ale fakt jednoduše .. a jak najet na GOOGLEPLAY

Jak stáhnout Poua ?? nějak jednoduše .. nechápu to s tim google play .. nedá se stáhnout nějak přes počítač ?? jako ten Pou ?
Doplňuji:
mě se totiž na tom google play ukazuje tohle → Do aplikace z Obchodu Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto e-mailového účtu.
Proto nechápu co mám dělat

Nejlepší odpověď
T-ess

Zaregistruj se na Google, potom v mobilu najeď na Google Play a přihlaš se. Ještě se doporučuji připojit na WiFi, to uděláš přes nabídku nahoře (horní lištu, kterou musíš vytáhnout) > pak se Ti zobrazí seznam WiFi, vyber tu Tvou (kam jsi připojená přes PC) a zeptej se rodičů/někoho, kdo tu Wifi provozuje na kód. Pokud máš internet v mobilu, stažení hry by mohlo zpomalit internet. Pak v tom Google Play vpravo nahoře klikni na lupu, do hledání zadej Pou a otevři ho. Odkaz na stažení snad už najdeš ;). Hodně štěstí.
Doplňuji:
A doporučuji nestahovat jinde než na Google Play, z jiných stránek jednodušeji stáhneš vir.

Další odpovědi
www

Ve zdroji umožňuje hned první odkaz instalaci, využij toho.
Doplňuji:
Pokud nemíníš využít můj zdroj, bude nejlepší požádat zkušenějšího spolužáka.

Zdroj: www.google.com/m?q=Pou­&client=ms-opera-mini&channel=new

huxa

dá, dle této otázky jsi evidentně velmi mladá, nechápu, proč rodiče malým děckám kupují mobily. Spíš by tě mělo zajímat, jestli máš v mobilu antivir…

abych odpověděl na otázku, najedeš na mobilu na googleplay např. přes google.cz, zde si najdeš poua a dáš stáhnout

Bedy

To je hold Android – tam si prostě bez Google úču pomalu ani neprdnete. Takže si budete muset založit Google účet s emailovou adresou (tu nemusíte využívat, on stejně Google robot čte obsah emailů a zobrazuje reklamu podle klíčových slov v emailu) a pak až teprv budete moct plně používat Google play.

Jinak i na Google play se dají chytit viry, není to nějak moc kontrolované, prostě někdo zaplatí za umístění aplikace v obchodě a nazdar. Bylo několik případů, kdy si lidé stáhli nebezpečnou aplikaci do mobilu a pak se divili že mobil se seká, jde pomalu nebo v horším případě pořád chodí různé premium SMS za desítky korun (třeba i ua 99Kč). Dokonce o tom byla nějak loni v září reportáž v Černých ovcích.

Ale samozřejmě – pokud to bduete stahovat odkudsi, tak tam je větší pravděpodobnost stažení nějaké neplechy.

Ti, co mají mobil s Androidem, tak tam je dneska už pomalu nutnost mít nainstalovaný nějaký antivir – doporučím třeba AVG Antivirus Free nebo avast! Mobile Security Free. Jsou zdarma a nejsou nějak náročné na výkon mobilu, ale je to trochu znát, že tam něco běží furt na pozadí no.

Příště mějte lepší ruku při výběru mobilu a nenechte si vnutit nějaký křáp od operátora, který vydrží do vypršení úvazku (běžný scénář).