JájsemRaibek

Viděli jste film 50 odstínů šedi a doporučíte jej?

Právě jsem našel online film 50 odstínů šedi, sice je to kino rip, ale je tam, shlédl jsem prvních 11 minut a zdá se být normální.
Viděli jste tento film a doporučíte se dodívat nebo je to zamiovaná blbost?
http://sleduju­filmy.cz/film/pa­desat-odstinu-sedi/6832/?top=1

Nejlepší odpověď
iceT

Neviděla jsem,ani se nechystám,tudíž nemůžu ani doporučit.

Další odpovědi
Luxx

přiznám se, že jsem přečetla všechny 3 knížky, tak mrknu aj na film, ať to mám komplet :D

anonym

Od té doby jak škodolibý a nepřející pupil 2 jsem ho stáhl za hodně času a jenom v ruštině,takže jsem z toho zatím nic neměl,jinak bych doporučil tuto vykopávku…
http://uloz.to/xWS8e­yKp/zahada-blair-witch-2-hq-avi

Nevíteto?

Neviděla, možná se na to podívám, ale moc od toho nečekám a myslím, že doporučovat to taky nebudu (možná se překvapím, ale spíš myslím, že ne). 🙂

NelieM

Já četla knížky, na film se chystám teď po neděli. Takže jsem zvědavá. :)

lota

Ne, neviděla, neláká mě. Ale humbuk nadělal velký. Tu je jedna z těch méně zaujatých recenzí: http://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/film/recen­ze-filmu-padesat-odstinu-sedi/r~0a6bb65­ab39411e4833a0025900fe­a04/

simoneta

Knihy jsem nečetla, film jsem shlédla v premiéře. Na csfd najdete hodně recenzí ale spíše špatného rázu. Mě osobně se film líbil a zaujal mě. Není to až tak o zamilovanosti ale celkově o těch rozdílných životech. Za sebe doporučuji :)

gagaga

byla jsem v patek..bylo nas 8 kamaradek :)
7 se nam libil, 1 ne.. ( ta cekala vice sprostaren ) :)
takova " Popelka " ..

  • iv-