Rocker

Bude mít film Angelika z roku 2013 pokračování?

Při vyhledávání mi to vyjíždí jen knížky nebo původní Angeliku:-(

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně před natáčením Angeliky (2013) se uvažovalo o natáčení dvou dílů. Ale zřejmě zůstane jen u jednoho dílu.

Zdroj: http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/78317/v-cesku-se-bude-tocit-pokracovani-angeliky-libi-se-vam-jeji-nova-predstavitelka-nora-23.html

Další odpovědi
iceT

Na konci filmu sice byl titulek …pokračování příště…vidět bych ho chtěla i nechtěla,nová Angelika mě totiž nějak extra nezaujala,
ale jestli bude,kdo ví…