kapka

Víte, že je film 50 odstínů šedi už na youtube?

Dokonce dabovaný. Ale ten dabing… No já nevím. Co na něj říkáte? :)
https://m.you­tube.com/watch?v=9yK_d_-3i6w

Nejlepší odpověď
anonym

Rád juknu,díky
Doplňuji:
krásně šedej
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9wZk_OlWy­Aw

Další odpovědi
zzzlatokopka

😁 těch odstínů je vážně 51:-DDD
Doplňuji:
Není fuč, těch 50 odstínů šedi tam je, si posuňte minuty a uvidíte, že poždé je jinak šedá:-DDD

anonym

Já už to viděl s polskými titulky. Vřele doporučuji shlédnout.

JájsemRaibek

Ano film jsem shlédl včera, sice jsem se nedíval na celý, ale vcelku to bylo pěkně vypracované. Ve 3D to musí být opravdu lahoda pro oko :D

Koník124

jj, a myslím že je dokonce i celý :*

setapouch

Ano, prave jsi mi to prozradila. A vis, ze je mi to fuk?

ivosek2

Už mě to štve jak to musíte všichni sdílet…stejně je to fejk a je to už zablokovaný…

anonym

Dix za tip,neříkám nic jenom už se teším.

zzzlatokopka

Zase někdo odstarnil otázku o insolvenci:-((( Byla sice plná gramatických chyb, ale to přece není důvod k odstranění. Já také dělám plno chyb, no a co!!!
Napsala jsem odpověď zase zbytečně:-((( Mazal je zamindrákované koště!!!

gagaga

vy jste blbci ! :p
ja se tu chechtam " jako " blazen :))

  • iv-

kapka

Jo no, taky jsem se rehtala. :DD Kdyz jsem otazku davala, tak video jeste slo. Na odkazu Jugara je to samy kdyztak. A jeste minimalne jeden clovek to samy daval na yt, co jsem videla. :)

annas

Kapko, už tam film není. Otevřela jsem odkaz a chtěla si ho uložit, ale bohuřžel.

gagaga

jojo , an..ulozte :))

anonym

huhuhuhu,je fuč

annas

Ad Jugar, díky za jiný odkaz. Snad do zítřka rovněž nezmizí.

anonym

Tady je:http://uloz.to/xZnHxHcy­/50-odstinu-sedi-rar